Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik mondani az interjún,...

Mit illik mondani az interjún, ha az embert több helyre is behívták?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pályakezdő vagyok, nincs tapasztalatom ilyen téren. Most keresek először munkát, a jövő hétre 3 helyre is behívtak interjúra. Ezt érdemes megemlíteni nekik? Illetve mi van akkor, ha kettő vagy akár mindhárom pozíciót megkapnám? Például teszem azt csütörtökön jelentkezik az egyik hely hogy én vagyok a szerencsés jelentkező, aztán pénteken ugyanígy a másik? (És lehet hogy meg akarnám várni a harmadik visszajelzést is, mert az tetszik a legjobban)? Mit mondok a másik kettőnek?

Tanácsokat elfogadok, kicsit ráparáztam a témára


2022. márc. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Úgysem mondjak ott azonnal, hogy öcsém, fel vagy véve. Majd visszaszolnak.


De ha például csütörtökön szólnak hogy fel vagy véve, és pénteken meg van egy interjúd, akkor mondd nyugodtan, hogy nagyon örülsz, pár napon belül visszajelzel, mert még egy helyről várod a visszajelzest és a kedvezőbbet választanád.

2022. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tettem két éve. Harom helyen voltam (pénzügyes) es mindhárom tetszett, nem igazán tudtam azonnal dönteni, mondtam hogy kérek szépen néhány nap türelmet.
2022. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ők se csak téged hívnak be interjúra, te se csak náluk próbálkozol. Ők is tudják ezt, te is, innentől nem kell ezt túlbonyolítani. Amíg nincs aláírt szerződésed, addig semmi kötelezettséged nincs senkivel szemben, sőt, aláírt szerződésnél is baromi rövid határidővel mondhatsz fel.

Szóval ha csütörtökön felhív valamelyik, hogy kellesz nekik, akkor ízlésed szerint vagy mondd, hogy kérsz még pár napot, vagy szégyentelenül bólints rá abban a tudatban, hogy egy jobb ajánlat esetén azonnal lépsz tőlük.

2022. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!