Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig érdemes várni a visszaj...

Meddig érdemes várni a visszajelzésre?

Figyelt kérdés

Voltam egy 2 körös állásinterjún, a második kör után 1 héttel ígértek visszajelzést.


Rá 1 hétre felhívtak, hogy nem várt körülmény miatt a kiválasztási folyamat elfog húzódni, jelenleg nem tudják, hogy meddig, és azért is hívtak fel, hogy legyek türelemmel, mert szimpatikus voltam a 2 interjún.


Azóta eltelt 3 hét, meddig érdemes még várnom?


2022. márc. 21. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várni sose érdemes. Amíg nincs aláírt szerződés, addig folytatni kell az álláskeresést. Ettől még lehet, hogy van itt is esélyed. Kérdezd meg, hogy mi a helyzet, van-e eredmény, mikorra dől el stb.
2022. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy másik helyről már van konkrét ajánlatom, de a fenti munkalehetőség jobban érdekelne.
2022. márc. 21. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kérdezz rá nyugodtan,veszteni valód nincs.
2022. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá
2022. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrét ajánlatod van, en nen nem várnék legfeljebb eljossz ha mégis bejon a másik
2022. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom sakkoznak kit vegyenek fel. Lehet, sot biztos volt jobb nálad. (nem bántas
2022. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
100%

"Egy másik helyről már van konkrét ajánlatom, de a fenti munkalehetőség jobban érdekelne."


Szerintem is akkor hívd fel őket, ezt így őszintén mondd el.

A te értéked is növeli ha másnak is kellesz.

2022. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!