Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más fiatal munkavállaló is...

Más fiatal munkavállaló is szembesült ezzel? Illetve lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni, elötte itthon voltam 1-2 évet és igen anyám tartott el, de ugymond depresszios voltam, az utcára is kimenni féltem, nagyon nehezen tudtam csak összeszedni magam. Most elkezdtem dolgozni és mostanában szembesülők, hogy van olyan kollégám aki erre a maganéletemre tett megjegyzést. Vagy fiatalkorom miatt, hogy még szabim se lehet, majdha annyit dolgoztam, mint ők meg stb.


Tehát érzem rajta, hogy lenézfiatal korom miatt és hogy még allíg dolgoztam. Bevallom a munkámban csinálom rendesen a dolgom, de még sokat kérdezek, érzékenyebb vagyok és nem annyira magabiztos még, de szerintem semminek se lehet az az alapja, hogy egy 60 éves megjegyzéseket tegyen egy fiatalnak.


Nemértem egyes idősebb embereket.


Mellékesen megjegyzem, hogy sose szólok vissza és tisztelet tudóan beszélek a másikkal és mindig kedvesen, nem adtam semmi okot ennek elenkezőjére.(tegeződünk a gyárban)



2022. márc. 23. 10:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Többnyire szerencsém volt eddig a köröm miatt nem éreztem, hogy lenéznének. Mindenki volt fiatal. Inkább irigykedni szoktak (persze csak poénosan), hogy nekik már elmúltak ezek az idők.
2022. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!