Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire veszi ki magát...

Mennyire veszi ki magát rosszul, ha az új munkahelyemen a munkába állásom után 1 héttel már szólok, hogy mikor szeretnék szabadságot kivenni?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtem egy új helyen, viszont már korábban lefoglaltunk egy utazást a párommal, június végére. Úgy gondolom minél hamarabb jó ha tudják, hogy úgy számoljon a cég is, de kicsit aggaszt, hogy mennyire vennék rossz néven, ha máris szabadságot kérnék ki. Ti mit gondoltok erről, várjak még, vagy tényleg jobb minél hamarabb mondani?

2022. márc. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Június még odébb van, nem kell már most szólni. Persze jó, ha időben tudnak róla, de ha egy hónap múlva mondod, az is bőven jó.
2022. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmit minél hamarabb illik mondani.
2022. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most tudod, akkor inkább mondd most, mert akkor úgy tudnak tervezni, és jobban veszi ki magát, ha előre szólsz, mint hogyha akkor megy a sértődés, hogy kit nem engedtek el.
2022. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ascelpius ***** válasza:
69%
Szerintem nincs ezzel gond, június tényleg nem most van.
2022. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem dolgoznék olyan helyen se ahol azon kell agyalnom, hogy ez hogy veszi ki magát...
2022. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! Inkább szólok most úgy döntöttem, jobb, ha számolnak vele, ha más is menne. :)


Utolsó: a hellyel semmi probléma nincs, mindenki nagyon kedves, ez inkább csak az én mindent túlagyalásomnak az eredménye. :)

2022. márc. 23. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az állásinterjún mondani kellett volna. Én legalábbis úgy szoktam. Eddig az esetek 80%-ában nem volt gond.
2022. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!