Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghatnak egy rövid beszélge...

Kirúghatnak egy rövid beszélgetés miatt amiben visszautasítottam a főnök „okosban feketén“ ajánlatát?

Figyelt kérdés

Röviden elmondom.

A főnök odajön hogy lenne egy X feladat, végezném-e? Munkaidőn kívül és a pénzt meg „megoldjuk“ magyarul zsebbe menne.

Mondom és mennyiért? Mond egy összeget.

Mondom erre hát köszönöm de nem élnék a lehetőséggel.

Erre rámförmed hogy bezzeg mások örülnének ennek a pénznek!!

én meg hasonló modorban visszaválaszoltam hogy oké akkor lehet hívni a „másokat“ és csinálják ők.


És azzal otthagytam.

Most az a hír járja hogy ki akarnak rúgni. Papíron nem emiatt, a valóságban emiatt.


Emiatt kirúghatnak?


2022. márc. 26. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ki hát.
2022. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha ki akarnak rugni, akkor ugyis talalnak ra okot sajnos.
2022. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha paraszt vagy a főnökkel akkor nyilván nem szívesen fog ott látni.
2022. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

Ha akarnak, akkor kirúghatnak. Köszönhető a Fidesznek, amelyik szinte teljesen megsemmisítette a munkavállalók jogát. Emlékezetes, hogy ők alkották a törvényt, miszerint indoklás nélkül lehessen felmondani a munkavállalóknak, aztán, miután az Alkotmánybíróság megsemmisítette a törvényt, úgy módosították, hogy a versenyszférában lojalitás hiánya miatt, közszférában pedig bizalom megrendülése miatt lehet felmondani. Egyiket se kell nagyon bizonygatni.


Kormányváltás esetén ez is visszaváltozik. Ezért is kell az összefogásra szavazni! Menj el szavazni!

2022. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Hát ha paraszt vagy a főnökkel akkor nyilván nem szívesen fog ott látni."


Te maradnál ott munkaidő után + 2-3 órákat 400 ft -os fekete órabérért? Mert ez volt az "ajánlat"


Én vagyok paraszt? Az ajánlat nem az? 400 ft a mai világban?

2022. márc. 26. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen Bazsi, paraszt vagy.
2022. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Lehet ezért a helyért nem is kár. Ha meg olyan sokan elvállalnák, akkor menjen oda a sok máshoz ezzel.
2022. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem említetted, hogy 400 forintról volt szó, így ezt számonkérni nem éppen "reális". Én is azt mondom, amit az előttem szóló, nem az elutasítással volt a baj, hanem annak módjával. Persze ráförmedhetsz a főnöködre, csak akkor vállald a következményeket.
2022. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Annyi pénzért szerintem senki nem maradt volna ott a munkaidő után. Viszont igaza van Céltalanul lézengőnek, hogy udvariasabb is lehettél volna. Lehet, hogy a főnök is paraszt stílusban válaszolt, de mégis csak a főnököd. Én elképzelni sem tudnám, hogy így beszéljek a főnökömmel.
2022. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Bármi miatt kirúghatnak, de ha jól dolgozol, nem lesz érdekük. Nem te voltál az első, aki ezt az ajánlatot visszautasította, és nem kell finomkodni, ha ő kutyának néz.
2022. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!