Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor éreztétek, hogy eddig...

Mikor éreztétek, hogy eddig és ne tovább, itt az ideje munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Megbántátok a döntést? Hogyan készültetek fel lelkileg és milyen módon mondtátok el a főnökötöknek?
2022. márc. 28. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb akkor, amikor a lelkemet kidolgoztam, túlteljesítettem, otthon is elérhető voltam, aztán sokadszorra sem én lettem a hónap dolgozója. A legutóbbi hónap dolgozóje bejelentésénél felálltam és kértem a főnököt, hogy rakjanak át másik projektre.
2022. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Sok éves azt hiszem 2-3 szopás után, mármint folyton én kaptam a legnehezebb feladatot vagy a felelősség teljest és nem emelt a béremen semmit, majdnem meg is vertem....akkor nagyon jó volt hogy el jöttem onnan, mert már gyomor idegem volt napi szinten...annyiból bánom a mai napig is hogy hiányoznak a srácok (mivel csak férfi volt) onnan, de a mai napig jó haverok...azóta nem találtam olyan jó társaságot.
2022. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es ideje megtanulnod, hogy a legtöbb helyen nem érdemes teperni. Legyél jó, de ne akarj túlteljesíteni, nagyon ritkán éri meg sajnos...
2022. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 5 évvel ezelőtt egy laborban dolgoztam már doktori fokozatot szerzett szenior kutatóként, amikoris a főnököm - aki, amellett, hogy bunkó és arrogáns is volt, híres volt arról is, hogy szeret mikromenedzselni - leült mellém, és olyan óvodás módon magyarázta el egy általam már 1000x elvégzett kísérlet menetét, hogy másnap elküldtem a pár gyógyszercéghez a CV-met.


Már a kezdő fizetésem is pontosan a kétszerese volt annak, amit ott kaptam, és itt önállóan dolgozom, és megbecsülik a munkámat. A korábbi laboros főnökömnek akármit mondtam, ő mindig megkérdezte másoktól is, nem bízott meg bennem.


Nem bántam meg egy percig sem, az az állásom egy tévedés volt, 2 évet elvett az életemből. Ha valami haszna volt, az, hogy tudom, hogy milyen egy szar munkahely.

2022. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Folyton ezt érzem, 3 évente szoktam váltani.
2022. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Folyamatosan ezt érzem, de nem tudok váltani, mert nem jön össze.
2022. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
1 évig bírtam, vacak fizetés, vacak kollégák, semmi támogatás. Megérte, most sokkal jobb helyen dolgozom.
2022. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!