Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hasznos tanácsokat...

Milyen hasznos tanácsokat adnál a huszonéves énednek? Top3

Figyelt kérdés
Most hány éves vagy?

2022. ápr. 8. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok.


1: Tanuld a nyelvet és lépj le az országból.

2: Az emberek érdekemberek. Ne adj fel semmit sem másokért, legyél önző.

3: Figyelj az egészségedre jobban.

2022. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass azokra, akik a számodra jó dolgokat támogatják az életedben, ezekben az emberekben bízhatsz.
2022. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
ne menj egyetemre mert teljesen felesleges. tanulj ki egy kétkezi szakmát 100000x többet ér. AZ első főnöködet meg egyszerűen várd meg este a sötétben és verd ronggyá szarrá.
2022. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Csinálj mindent úgy, ahogy eredetileg (semmit nem bánok)

2. Fogadd meg az 1.tanácsot

3. Fogadd meg a 2.tanácsot

Persze, hoztam rossz döntéseket az életben, de nem tudom, hogy ha azokat máshogy csinálnám, ugyanitt tartanék-e. Ki tudja, lehet hogy jobb lenne, lehet hogy rosszabb. Én most elégedettnek érzem magam, csak előre nézek, a múlt arra van hogy elfelejtsük. Aki a múltban él az egy árnyék ember

2022. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Öljem meg magam 24 eves koromban mert az elmult 20 evnek egy kib*szott nagy lof*** értelme nem volt
2022. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most majdnem 40 vagyok és tök jó ez a kérdés, igencsak megdolgoztat, hogy mit mondanék a huszonéves önmagamnak... Durva, hogy elsőre mennyire csak a női önvédelmi témák jutnak eszembe, hogy pl. minél gyorsabban tanuld meg, hogy szabad nemet mondani és tanuld meg megvédeni magad testileg és lelkileg is, fú, mennyi mindent úsztam volna meg... De persze értem én, hogy te ezt a kérdést a munkahely-kollegák kategóriában kérdezted, úgyhogy a választ is ilyen témában várod inkább, gondolom, csak tök nehéz elvonatkoztatnom a nőlétemből fakadó sérüléseim megelőzési lehetőségeitől, hogy ha akkor tudtam volna mindazt, amit most tudok, akkor hej, de nagyon máshogy alakult volna az életem...!


Karrierszinten meg talán az a legfontosabb, hogy egyetértek azon előttem szólóval, hogy nem érdemes visszanézegetni meg megbánni meg minden úgy a jó, ahogy van és volt, mert különben nem az lennék most, aki vagyok, mégis, azt mondanám saját magamnak, hogy csak így tovább, hajrá, igenis próbáljak ki minél több mindent és talán egy kicsit több energiát fektessek bele kitalálni, hogy mi leszek, ha nagy leszek, mert még mindig nincs meg teljesen, amihez feltétel az, hogy ne ijedjek meg minden nehézségtől, kontrolzónából kilépésből, érdemes lett volna nekem jobban belegondolnom, hogy a sok ilyen-olyan területen való próbálkozásból miben tudnám a leginkább elképzelni magamat igazán, mert ha nem annyi felé aprózom szét magam, akkor már tán professzor lennék egy valamiben, ami hátha boldogítana is tán... Érdekes kérdés ez, köszönöm az elgondolkodtatást!

2022. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

...bocsi, lemaradt a top3, úgyhogy újra összeszedve így tömören:


1. minden szuper, élvezd az életet, csak így tovább!

2. bízz magadban, bármire képes vagy, ha igazán szeretnéd!

3. gondolj csak egy kicsit többet komolyabban is a jövődre, hogy miből van esélyed megélni is azon kívül, hogy mi a jó móka!

2022. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1 Ne hagyd hogy a munkáltatód, fõbérlõd kihasználjon. Mindig lesz valaki aki kevésbé tisztel, akinek nem fontos a testi lelki egészséged, de ez nem téged definiál, hanem õket. Merj váltani ha nem vagy megelégedve.

Ez nem iskola, ha kiemelkedõen jól teljesítessz, csak túlhajtanak és a csúcsteljesítménybõl csak új követelmény lesz, szóval merj pihenni, merj szabit kivenni, szabd le a határokat.



2 Ne add fel önmagad csak mert elhitették veled, hogy a felnõtt kor azt jelenti hogy szürke kisegérnek kell lenni. Alakítsd az élethelyzeted úgy, hogy önmagad lehess, az alakoskodás meg a megjátszás csak lerombol lelkileg, de nem tesz sikeressé.

Senki nem fogja megmondani neked melyik a te utad, ezt neked kell kitalálni.


3 A fõnök és a kollégák nem a haverjaid, ne keverd a kettõt. Ne lakj együtt munkatárssal, ne vegyetek közösbe semmit és legyen mindenrõl írott nyom. Ne kezdj vállalkozást a pároddal, és ne kavarj a kollégákkal.

A menedzser, a fõnök ha akar valamit ne szóban tegye, pláne ha balhé van a melóhelyen. Intézd úgy, hogy írja le mi baja van, ha minden áron hívni akar, ezt rögzítsd.

Akármilyen jó is a légkör, ne vedd készpénznek hogy ez ilyen is marad.

2022. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyelvet nagyon komolyan venni és lelépni itthonról.


2. Ne hallgass másokra. Attól mert a szomszéd unokatestvérének nem jön valami össze, az nem jelenti azt hogy neked ne.


3. Ne ragadj re egy sz.ar munkahelyen. Merj váltani ha úgy érzed nem jók a körülmények.


4. Ne hallgass a munkahelyeken olyan szavakra hogy "te ennyit érsz". Ne vedd készpénznek a munkahelyi kedves, szep szavakat. A kimondott szónak semmi jelentősége nincs.

2022. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy elhitesse veled a munkahelyed hogy nem érsz többet. Legyél onerzetes, ne hagyd hogy kihasználjanak. A munkahely nem a családod.
2022. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!