Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt mar veletek ilyen? Hogy...

Volt mar veletek ilyen? Hogy tudnek ezen tullepni? En vagyok a szerencsetlen vagy tenyleg ez megy sok munkahelyen?

Figyelt kérdés

24 eves no vagyok, 1 honapja kezdtem el uj munkahelyen dolgozni. Kereskedelem, kisebb boltrol van szo, en altalaban a kasszaban allok, ez a fo feladatom, erre a pozira vettek fel. Meg az elso heten minden oke volt, mindenki kedves volt velem, elkezdtem a betanulast. Aztan a masodik hettol jott a feketeleves, 6an dolgozunk, mind nok vagyunk, ebbol 2 a fonokom, akiktol kapom az ivet rendesen. Allandoan megalaznak, beszolnak valamit, mostmar odaig fajult a dolog, hogy a vevok elott is undoritoan beszelnek velem, megalazo helyzetbe hoznak. Egyik nap nagyon kiborultam,mert szinten egy undorito beszolas utan maga a vevo mondta, hogy utalja ezt a ket hulye picsat (a ket fonokom) es miattuk nem szeret ide jarni es nagyon sajnalja, hogy igy kell dolgoznom.

Hogyan tudnek ezen tovabblepni? Hogyan tudnam leszarni a beszolasaikat? Gondolkoztam a felmondason, mert valoban nem er ennyit az egesz, de lehet, hogy csak en vagyok tulerzekeny, mas ezt siman elviseli, nem akarok elfutni.

Veletek is volt mar, hogy nagyon megalaztak/ megalaznak egy munkahelyen? Dolgoztam mar par helyen, soha nem tapasztaltam meg ilyesmit.


2022. ápr. 11. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak ilyen volt. Vállalkozó lettem. Innentől senki nem tud megalázni. Happy end
2022. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ilyen eset és ironikusan mindig csak nőktől. Pedig én IT-ben dolgozom, itt nagyítóval kell keresni a nőket, mégis legalább felül egy undok féreg velem. Nem jöttem még rá, hogy miért, én is nő vagyok, nem sok vizet zavarok, ha nem hergelnek. Nekem szerencsére kollégám volt ilyen, nem felettes, így elég volt bizonyítékot keresni és befenyíteni, hogy ha egy qrva szót szól, véletlenül be lesz hívva a főnök abba a beszélgetésbe, ahol ezek rögzítve vannak üzenetek és videohívások formájában.



Én biztos, hogy ha felmodanék a te helyedben, azt a vevők előtt tenném és úgy elküldeném a rohadt qrva anyjába ezt a két senkiházit, hogy nekik égne a pofája.

2022. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ne hagyd magad vagy mondj fel. Ez a kettő lehetőséged van. Az első viszont necces talán. Ha beszólsz nekik lehet kirúgnak vagy kirúgatnak, ha a főnökeid. Inkább hagyd ott őket a fenébe.
2022. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tulerzekeny, en kb. Azonnal felmondanek a helyedben! Nem kell turnod a megalazast meg az undorito banasmodot.
2022. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nem tudom mi várhat rád és hogy meddig érdemes kitartani, bár ha nehezen találnál újat - úgy érzed - akkor valahogy megpróbálhatsz kiállni magadért.

A női pletykák eléggé érzelemmel teliek és bántóak, én ezt tapasztaltam a saját bőrömön.

2022. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Én kiléptem, majd jelentettem a helyet a nébihnek, meg a munkaügyi felügyelőségnek. Voltak hiányosságok, szabálytalanságok amiket leírhattam.

Meg kell hálálni az ilyeneknek a lehetőséget.

2022. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Első körben én meghívnám őket egy kávére, leülnék velük és értelmesen elbeszélgetnék.

Persze fontos hogy beszélgetés legyen, értelmesen és nem hisztizve vagy megbántottan. Hanem mintha a főnökük lennél.

Ha ez nem segít vagy nem megoldható, akkor keress inkább másik helyet, nem érdemes az egészséged beáldozni egy munkahelyért.

Mert a napi szintű frusztráció tartós és veszélyes betegségeket okoz.

2022. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kasszásnak szerintem sok helyre elmehetsz, nem vagy túlérzékeny, fel kell mondani.
2022. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat :) Igazabol ez egy ideiglenes munkahely, mert mellette tanulok meg,alapvetoen 5 honapot terveztem csak itt dolgozni, mert mar van helyem a kovetkezo munkahelyen, csak az volt a feltetel, hogy meg kell szereznem hozza egy szakmat. Hala az egnek az nem kereskedelem, korabban egyebkent nem is volt bajom vele, de most megutaltam egy eletre...:D

Csak amiatt dilemma, mert jo a beosztas, mellette belefer a suli es a tanulas is, egyelore nem talalok olyat, ami jo lenne. Bar szerintem ki fognak rugni, lathatoan bajuk van velem, mert a tobbiekkel nem viselkednek igy. Volt mar egy beszelgetes, 3 het utan, ahol kiderult, hogy tul lassu vagyok es tul sokat kerdezek, de egyik fonok se erzi, hogy megalaznanak es banto lenne a stilusuk. Persze.

Na meg azt se tudtam, hogy pont ugy kell dolgoznom mar 3 het utan, mint azoknak, akik mar 10 eve ott vannak es az is furcsa nekem, hogy kerdezni se lehet. Nem 2 forintokrol van szo, ha valamit elbaszok es lesz 300 ezer hiany a kasszabban, akkor nekem kene kifizetni termeszetesen, de oke, persze, nem kerdezek. Es minden rendszer mas, korabban hiaba kasszaztam mar 2 munkahelyen is, tok mas volt minden, nyilvan meg kellett tanulnom, de abszolut megcsinalok mar mindent egyedul egyebkent, de az teny, hogy nem vagyok annyira gyors. Bar hozzatennem, hogy kevesen jarnak ebbe a boltba, nem elelmiszert arulunk vagy ilyesmi, sor nem is nagyon szokott lenni.

Egyebkent a tobbiek nagy baratnok, kilogok nagyon a sorbol, sokkal idosebbek is. Csak tudnam, akkor minek kerestek embert, ha mindenkit kiutalnak maguk kozul, mert mar panaszkodtak arra is, hogy 6 eve nem talalnak erre a pozira plusz egy allando embert.

Mar ertem, hogy miert.

2022. ápr. 11. 11:35
 10/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Igen, a dráma királynőknek kifejezetten nagy probléma ha nincs miért panaszkodni.

A lelki szükségleteik kielégítése miatt üres egy állás mindig ;)


- Hát, ha úgy fogod fel mint jótékonysági cselekedetet, ahol is napi szinten segítesz a mentálisan sérült emberkék kis lelkét egyensúlyban tartani, akkor talán kibírható :)


Én mondjuk helyre tenném őket.

2022. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!