Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt mar veletek ilyen? Hogy...

Volt mar veletek ilyen? Hogy tudnek ezen tullepni? En vagyok a szerencsetlen vagy tenyleg ez megy sok munkahelyen?

Figyelt kérdés

24 eves no vagyok, 1 honapja kezdtem el uj munkahelyen dolgozni. Kereskedelem, kisebb boltrol van szo, en altalaban a kasszaban allok, ez a fo feladatom, erre a pozira vettek fel. Meg az elso heten minden oke volt, mindenki kedves volt velem, elkezdtem a betanulast. Aztan a masodik hettol jott a feketeleves, 6an dolgozunk, mind nok vagyunk, ebbol 2 a fonokom, akiktol kapom az ivet rendesen. Allandoan megalaznak, beszolnak valamit, mostmar odaig fajult a dolog, hogy a vevok elott is undoritoan beszelnek velem, megalazo helyzetbe hoznak. Egyik nap nagyon kiborultam,mert szinten egy undorito beszolas utan maga a vevo mondta, hogy utalja ezt a ket hulye picsat (a ket fonokom) es miattuk nem szeret ide jarni es nagyon sajnalja, hogy igy kell dolgoznom.

Hogyan tudnek ezen tovabblepni? Hogyan tudnam leszarni a beszolasaikat? Gondolkoztam a felmondason, mert valoban nem er ennyit az egesz, de lehet, hogy csak en vagyok tulerzekeny, mas ezt siman elviseli, nem akarok elfutni.

Veletek is volt mar, hogy nagyon megalaztak/ megalaznak egy munkahelyen? Dolgoztam mar par helyen, soha nem tapasztaltam meg ilyesmit.


2022. ápr. 11. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar 6 eve hirdetik, akkor ott baj van. Sose jelentkezz olyan allasra amit evek ota hirdetnek. Ott valami nem stimmel es ezert jonnek el az emberek.
2022. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

En 1,5 honapja koltoztem ide, elotte mashol eltem, igy fogalmam sincs, hogy hanyszor kerestek mar embert.

De ezt inkabb ugy ertettek, hogy 6 ev alatt sok ember megfordult mar naluk, de nem maradt sokaig senki. Az elejen nem gondoltam tul ezt, mert akkor meg normalisak voltak, de igy mar minden vilagos.

2022. ápr. 11. 11:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy hímsoviniszta disznó, de a saját és ismerősi köröm tapasztalata alapján is csak egy szót jut eszembe az olyan munkahelyekről, ahol (majdnem) csak nők dolgoznak: viperafészek. Egész egyszerűen az ilyen helyeket messziről kerülni kell őket.


Én a helyedben innentől teljesen letojnám az egészet. A munkámat becsülettel csinálnám, de a beszólásaikat nem venném magamra, sőt nyugodtan szólj vissza. A legrosszabb esetben kirúgnak (nem fognak, mert úgyse találnak a helyedre normális munkaerőt). A legjobb esetben meg befogják a pofájukat és hagynak létezni. Nem veszíthetsz szerintem.

2022. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!