Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes próbálkozni később?...

Érdemes próbálkozni később? Törődjek bele, hogy nincs több esély? Többi lent..

Figyelt kérdés
Ha próbaidő alatt jöttem el egy helyről (jóval előtte, konkrétan pár nap elteltével) később megpóbalnatok visszamenni? Azt mondják nincs több esély ott, szinte minden biztos rögtön kukázzák az önéletrajzot. A történethez hozzátartozik, hogy megijedtem a túl nagy elvárásoktól, az interjún nem mondtak el pontosan a munkakört/az ilyen olyan elvárásokat,(nyári szabikra mar önálló munka) úgy gondoltam jobb ha én jövök el. Bepánikoltam a feladatok súlyától. Illetve nekem kissé rugalmatlan volt a benti lét, de lehet hogy azért mert sokkal rugalmasabb helyről mentem. Azóta persze megbántam. Engedjem el végleg? Elhamarkodottan döntöttem sajnos. Érdemes próbálkozni később kis idő elteltével próbálkozni? Nem versenyszfera és kis cég, ott azért gondolom nem csinálnak ebből presztizs kérdést. Azt azért nyilván sejtem hogy hány embert túráztattam feleslegesen, finoman fogalmazva a hr sem táncolt örömében, úgyhogy végleges visszautasításra számítok a jövőben.

#Van e még esély
2022. máj. 1. 12:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges.

En mar nem tartanalak megbizhato munkaeronek.

De ahogy erzed.

2022. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék nekem nagyon kellemetlen lenne vissza menni ... a főnök szemébe nézni

Vagy neked nem ? Mondjuk nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki dönthet rosszul, az adott helyzetet nem mindig lehet reálisan felmérni. Biztos kellemetlen lenne ha addig eljutnék, de nyilván ki sem valasztananak mivel azonnal kukaznanak, tehát nemhogy az interjúig nem jutnek el, de a főnökig biztosan nem.
2022. máj. 1. 13:09
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Akkor? Próba szerencse :)
2022. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki donthet rosszul, valoban.

Te meg idot sem adtal magadnak, h egyaltalan meg tudod-e ugrani az akadalyokat. Par nap utan leleptel. Labilis vagy mentalisan.

Mi a munkaltato garanciaja, h nem taposol le majd akkor, mikor legnagyobb szukseg lesz rad?

2022. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Igazából nem akarsz Te próbálkozni, mert ha akarnál, akkor próbálkoznál, hiszen nincs vesztenivalód, nem itt rinyálnál.

Úgyhogy engedd inkább el, mindenki jobban jár.

2022. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6-os friss a dolog te nagyon empatikus emberke!
2022. máj. 1. 13:45
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem most gondoltam a próbálkozást! De egyébként rakerdeztem akkor mivel éreztem abban a pillanatban hogy rosszul döntöttem es az volt a válasz hogy lehet, de nem érdemes. (nrm pont ezekkel a szavakkal)
2022. máj. 1. 13:47
 9/24 A kérdező kommentje:
5-ös Garancia? Mire van garancia? Ezt a labilis vagy mentálisan miből szűrted le? Megsporolhattunk volna néhány kellemetlen pillanatot ha korrekten elmondjak mi a feladat, milyen elvarasok vannak uh ne engem minősíts pls!
2022. máj. 1. 13:50
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Tessek, meg is van a valasz.

Hibaztal. Engedd el!

Tanulj belole! A kovetkezo helyen mar nem koveted el ugyanazt a tevedest.

Szedd ossze magad, epitsd a szemelyiseged, az onbizalmadat es lepj tovabb!

2022. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!