Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elkezdtem pánikolni a jövő...

Elkezdtem pánikolni a jövő miatt,mivel nyugtassam magam ?

Figyelt kérdés

Egyre sűrűbben rám jön valami felé félelem hogy nem lesz pénzem,nem tudok majd ennivalót venni,nem tudok majd fűteni, nem lehet gyerekem mert egyre rosszabb lesz a világ. Keveset ér a pénzünk, egyre drágább minden.

Van munkahelyem de pont most akarnék váltani mert már ott se érzem jól magam. És nem merek bele vágni pedig régóta akarok. Most már még jobban unom magam ott és vagyok az újra de nincs meg az új hely. Latok munka lehetőségeket így amiatt annyira nem aggódok hogy addig ne menj amíg nincs az új hely meg mert úgy érzem úgy sose tudok kilépni.... Kicsit aggódok amiatt hogy nem állandó vagy nem stabil hely lenne amit találnék...

Tanulnék is, fizetnék tanfolyamért de félek hogy felesleges kidobas lenne és még szükség van a félre tett pénzre .. . Éppen csak mostanában kezdtünk el jobban élni. 2en lakunk nem saját lakásban de nincs albérlet fizetés csak rezsi... a havi fizum mindig el koltom ... alig tudok félre tenni ...el vagyok fáradva meg szomorodva hogy mi lesz ... munkahelyen is mivel emberek jönnek mennek ezt hallgattom hogy milyen drága minden és még mi lesz ezután. Sokan be spájzolnak. Vesznek most egy csomó fát (amit megint nem tudunk előre annyit venni ) élelmiszert is sokat ....


Épen elkezdtunk dolgozni ,végre alakítani a saját életünket és tönkre megy a világ...es annyira félelmetes hogy ilyen bizonytalan ...


Van hogy valami jó filmet megnézúnk és közbe rám jön h9gy ah mi lesz velünk....


Pedig annyi mindent akarnék de nincs rá elég pénzem ess most biztos szükség lesz rá később



2022. máj. 9. 08:55
 1/8 anonim válasza:
26%

Azt elmeséled kedves, kire szavaztál? vagy esetleg otthon ültél a szavazáskor?

Komolyan érdekel.

2022. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Adom 1-es
2022. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erre csak akkor válaszolok ha leíró miért fontos és ezzel politikai vitát akarsz e ?

Nem arra aki most van egyébként...

2022. máj. 9. 09:25
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagyis tudom miért fontos,de vajon a többi közül valamelyikével jobb lenne a helyzetünk mert most nem csak rajtuk múlik talán nem?most a háború is befolyásol minket itt mellettünk? Meg máshol is baj van ,nem? Vagy csak mert ugyanaz maradt azért kerülünk egyre rosszabb helyzetbe ?


Politikát sose követtem annyira .

2022. máj. 9. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

1es!

Ha az ellenzék nyert volna, akkor sem jött volna az automatikus pénzeső. Sőt már rég ugrott volna a rezsicsökkentés, a limitált benzinár meg a többi. A kispénzű embereknek semmiféle javulás nem állt volna be az életébe. Mzp olyanokat mondott, h jobb egeszsegugy, meg oktatas. Hát igen fontos dolgok, de ezektől a dolgoktól a kérdezőnek nem lett volna hirtelen plusz 200ezerrel több pénze minden hónapban.

A háború miatt egész EU ban infláció van. Svájcban, Németországban már fizetik a 3-szoros rezsidíjakat.

Úgyhogy fejezzük már be a szavazás dolgot.

2022. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy alapjaiban kell megváltoztatnod a gondolkodásodat. Először is vedd figyelembe, hogy SEMMI sem biztos. (Csak a halál.) Régen úgy mondták, ember tervez, isten végez. Te csak tegyél meg minden tőled telhetőt (de tényleg mindent!), a többi nem rajtad múlik. Tehát kockáztatni kell, ez egy szükséges rossz. (Vagy tekinthetjük jónak is, hiszen az okos ember mindenből tanul valamit.)
2022. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Globalis felmelegedes miatt megtobb migrans lesz, na majd akkor nem lesz mit enni

En azt mondom akik most elnek azoknak meg ugyahogy oke lesz, de akik meg csak most fognak szuletni na azokra cudarr vilag var... nyersabyag hiany es meg sorolhatnam..ennyi embert mar nem bir el a Fold

2022. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

orbán anyja az cigány


[link]

2023. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!