Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok anyagi helyzetetek...

Vállalnátok anyagi helyzetetek jelentős romlását azért hogy a munkahelyetek megmaradjon?

Figyelt kérdés

Több hónapon keresztül (legalább fél de inkább 1 év) sokkal kevesebb fizetés megkapása, és cserébe az a "jutalom" hogy a munkahely megmarad és működhet tovább.


Ha mindenki ragaszkodik a teljes béréhez, a munkahely csődöt jelent végleg bezár de utoljára még mindenki megkapja a teljes bérét. 1x. aztán útilapu.


Melyik legyen?


2022. máj. 15. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék másik munkahelyet.


Nem az enyém a cég, hogy nekem kelljen megmenteni. Azért kapjak kevesebb bért az eddigitől, mert más cége/tulajdona amúgy csődöt jelent?

2022. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mennék máshova. Mem nyomorognék
2022. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Nem az enyém a cég, hogy nekem kelljen megmenteni"


Mégis, a dolgozók 90%-a erősen hajlik au első megoldás felé.



Mire elérkezik a kijelölt nap amikor írásban le kell adniuk döntésüket, lesz az 100% is.


HOgy is van a mondás: jobb ma egy veréb mint holnap egy túzok.

2022. máj. 15. 11:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azok ragaszkodnak akik közel vannak a nyugdíjhoz és tudják, hogy máshol nem biztos, hogy lenne esélyük.

Bárhogy döntenek, te bármikor léphetsz.

2022. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert manapság Magyarországon a legtöbb embernek van egy olyan alázatos mentalitása a cégekkel és a munkáltatókkal szemben, hogy örülnek, ha dolgozhatnak és meg tudnak miből élni. De ez nincs rendjén..
2022. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Azok ragaszkodnak akik közel vannak a nyugdíjhoz é"


Egyetlen egy ember sincs aki 10 évnél közelebb lenne a nyugdíjhoz...

2022. máj. 15. 11:42
 7/18 A kérdező kommentje:
Én kb 30 évre vagyok...
2022. máj. 15. 11:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám.
2022. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mindanám hogy fizessenek ki rendesen. Mert valószínűleg a cégvezetés sem hozná meg ezt az áldozatot amit leírtál
2022. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván mindenki nagy mellénnyel pofázik hogy ő asztalt borítana, de amikor ott lenne benne a szituban hogy na vagy állás kevesebbért vagy hello el lehet menni, akkor meg mindenki farkát behúzva remegve az első opciót választaná.
2022. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!