Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam mostanában pár állás...

Voltam mostanában pár állás interjún. Miért nem méltatnak arra sem hogy vissza helyezzenek? Legalább annyit bocsi nem sikerül

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És?
2022. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ugyan gáz, de ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
2022. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nem tudják, hogyan kell visszahelyezni, mert ilyen kifejezés nem létezik.
2022. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

3 elírta visszajelezzenek - nem szoktak, sajnos. Egy-egy hirdetésre kapnak vagy száz jelentkezőt, és nem törődnek azzal, aki izgul, vár és reménykedik. Nem szép, de ez van. Fel a fejjel, ne keseredj el!

Reméljük egy jó állás sikerül mielőbb!!

2022. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy jelzés, ha nincs jelzés. Én 2 hetet adok általában nekik akkor is, ha nagyon be akarok kerülni az adott helyre. De addig is interjúzok tovább. Aztán aki kapja, marja, én is mondhatom nekik, hogy kicsúsztak az időből, ha későn jeleznek vissza, mert már elfogadtam egy másik ajánlatot. De az is lehet, hogy felmondok próbaidőn, ha jobb ajánlatot kapok közben. Azért van.


Amit viszont én is undorítónak tartok, hogy a többség körökön keresztül szórakozik veled a semmiért gyakran. Ez számomra gusztustalan, hogy vegyél ki szabadnapot, menj el hülye teszteket meg többnapos feladatokat megoldani, hogy aztán szarjanak a fejedre

2022. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Voltam állásinterjun...kónnyü munka..mondta a hölgy..még a hü...is megtudja csinálni...

Megbeszéltünk egy próba napot...másnap felhivtak,hogy betelt az állás..rá pár órára újra meghirdették ugyanazt az állást..na ez a nem mindegy..milyen csalódás egy álláskeresőnek.

2022. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a kor munkáltatóinak túlnyomó hányada ennyire suttyó!

Kicsit ellentmondásos, hogy mindegyik 15 diplomát követel még egy papírgalacsin összegyűrő pozícióra is, de sajnos büntetlenül megtehetik, hogy tömegesen nézik hülyének az embereket. 1000 éves mocskuk figyel a városok falain az utcákon és a neten egyaránt, - de ennek a mocsoknak (miután arra volt energiája és ideje valakiknek, hogy telefossanak vele mindent,) valahogy "elveszik" idővel a néhai gazdája és olyan szervezet sincs, amelyik eltakaríttathatná, eltakaríttatná velük a mocskukat maguk után. És amikor úgy adja az élet, hogy "visszanyal a fagyi", akkor a munkavállaló a "legnagyobb mocsok"!

2022. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Hagyd már ezt a rinyálást. Ilyen a munkaerőpiac, nem csak most, nem csak tavaly és nem csak nálunk. Ha nem jelez vissza akkor nem jelez vissza. Azt jelenti, hogy nem kellettél.


Olyan dolgot elvárni, ami a rendszernek nem a sajátja a hülyék szokása. Bele lehetne már törődni, hogy a szél fúj, a nap süt, a föld kering a HR-esek meg nem jeleznek vissza mindenkinek.

2022. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Velem az volt megszünt a pozició hiába volt jó eredményem mivel multi elö van irja hogy, vissza jelezen vagy ki rugják a hr.Közben meg újra meghirdetik csak hát haveroknak a külföldi vezetés meg nem érti miért nem jönnek emberek hozájuk csak haverok.Ilyenkor mit lehetne tenni ez tipikus magyar probléma.
2022. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!