Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik vajon így a...

Miért viselkedik vajon így a kollégám? Fel kellene háborodnom, vagy véletlenek voltak ezek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, van egy elég zárkózott férfi kollégám. Nekem titokban tetszik. Szokott nézni, észrevettem, hogy figyel, megbeszéléseken a közelemben áll/ül le - ezzel így nincs is gondom. Majdnem mindig mi megyünk haza utoljára, általában a másik kollégák előbb végeznek, csak néha maradnak ők is tovább. Ez a srác egyszer bejött a női mellékhelyiségbe, mikor ott voltam. Csak azért nem nyitott rám, mert magamra zártam az ajtót, épp végeztem és jöttem ki, mikor szembetaláltam magam vele, hogy ő rángatta az ajtót. Tegnap viszont a női öltözőbe is benyitott, ott voltam premier plan, kérdőre is vontam, mire zavartan azt mondta, csak látta, hogy ég a villany, azt gondolta, már hazamentem (mindig le kell kapcsolnunk a végén mindent). Aztán 2 hete elhagytam a telefonom a cégnél, a főnökömet kérdeztem, nem látta-e valahol és ezt az említett munkatársam is hallotta. Pár perc múlva közben megtaláltam az irataim közé csúszva. Ezután az egyik kolléganőm félrevont, hogy mi történt, mert látta, hogy a srác bejött a női öltözőbe, és a szekrényemben kotort a dolgaim között (csak ruhásszekrény, sokan máshova tesszük az értékeket, amit kamera figyel, én is, ezért eddig mindig nyitva hagytam). Mondtam, hogy gondolom a telefonom kereste (?). Utána ki is jött hozzám zavartan az ebédlőbe, hogy megvan-e.

Mindig bent öltözik mindenki az öltözőben, de egyik nap levette a munkásfelsőjét már a folyosón, mikor mentem ki (nem szoktuk a kamera miatt). Nem tudom hova tenni, szerintem kissé furán viselkedik. Amikor a kolléganőmmel dolgozik, nem szokta ellenőrizgetni a villanyokat - legalábbis a csaj azt mondta, hozzá soha nem nyitott be. Nem tudom, most félnem kellene, hogy esetleg perverz, vagy még ilyen gyerekes? Elég fiatalok vagyunk. Ti mit szólnátok ilyenkor? Nem tudtam nagyon mit reagálni, minden esetben meg voltam lepődve, és bezavar, hogy tetszik, zavarba jövök, nem látom reálisan a dolgokat.



2022. máj. 22. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Perverz, tetszel neki és nyomoz utánad.
2022. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
... és most megtudhatta, hogy 38-as a lábam, meg M-es a méretem. Ez nem hangzik túl egészséges dolognak (mármint, mi célja valakinek ezzel?)
2022. máj. 22. 00:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi van a dologban hogy te is tetszel neki, de mivel zárkózott, nem mer semmi konkrétat lépni, csak a maga fura módján próbál közel lenni hozzád.

Ha akarsz tőle valamit, akkor itt neked kell tököt növesztened és kezdeményezned.

2022. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ment utánad a budira és az öltözőbe is, mert leskelődni akart, és azért akarta elcsórni a telód, mert hátha van benne "érdekes" fotó...

Szerintem jövő a héten a farkát fogja lengetni előtted, készülj fel rá :D

2022. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ne hagyd,ha nem tetszene is hagynád?

Nem zárkózott az ürge hanem egy beteg sunyi kis féreg.

2022. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárkózott, hanem fél hogy valaki fogyatékosnak fog tekinteni.

Egyébként rohadt beteges amit csinál. Mindenképpen kerüld!

2022. máj. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

"Ezután az egyik kolléganőm félrevont, hogy mi történt, mert látta, hogy a srác bejött a női öltözőbe, és a szekrényemben kotort a dolgaim között (csak ruhásszekrény, sokan máshova tesszük az értékeket, amit kamera figyel, én is, ezért eddig mindig nyitva hagytam). Mondtam, hogy gondolom a telefonom kereste (?)."


Itt van az a pont, ahol kezd sántitani a történet. A kolléga LÁTTA hogy a NŐI öltözőben a férfi a TE szekrényedben kotorászik, és nem csinált semmit???????????


Az előzőek is gyanúsak (a férfi bement a női WC-be, rángatta az ajtót, és te nem csináltál semmit sem akkor, sem utána. Meg bement a női öltözőbe, és te megint nem csináltál semmit, sem akkor, sem később. És az irataidhoz is szabadon bárki hozzáfér, kamera látja, de te megintcsak nem kértél visszanézést, hogy került vissza hozzád a telefon).


Nekem kitalált történetnek tűnik az egész, ilyen nincs, hogy a férfit LÁTTA valaki a TE szekrényedben kotorászni a NŐI öltözőben, de a szemtanú csak téged hív félre KÉSŐBB, hogy mi történt.

Találj ki valami mást, ami hihetőbb.

2022. máj. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig így történt, a kolléganő arra nyitott be, hogy ott kotorászik, és nem csinált semmit, mert le volt döbbenve.
2022. máj. 22. 04:40
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

A lábméret és a ruhaméret miért fontos itt?

Amúgy szerintem beszélgess el vele úgy, hogy a közeledben van még pár ember, tehát nem egyedül vagy. AZ ilyen személy eléggé veszélyes, kinézett magának, tetszel neki, de nem mer-akar lépni, így egy különös játékot játszik. Ha kell, lépj a t*ére!

2022. máj. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki zárkózott meg gátlásos meg "nem mer kezdeményezni", az nem csinál ilyeneket, nem viselkedik olyan módon, amelyek itt leírásra kerültek...

Zárkózott, rendkívül félénk, gátlásos, elutasítástól tartó férfiként nem tudom elképzelni, hogy aki (csak ilyen) ilyen problémákkal küzd, a kérdésben leírt viselkedési módokat engedné meg magának...

Ez amit az illető csinál, nem kicsit aberrált viselkedés, a "női mosdós" történetet nem tudta kimagyarázni azzal mint amikor a női öltözőben rád nyitott, gondolom...

A telefonodból meg lehet meg akart tudni valamit, ha nem védi kód...

Kérdező: lehet érdemes tartani tőle, mert lelkileg abnormális az, amit művel, amit csinál.

Ismertem hasonló srácot, zárkózott volt (annak mutatta magát) és abnormálisan viselkedett a lányokkal (vagy azzal, akit éppen aktuálisan kiválasztott magának): telefonos zaklatás, bámulás órák hosszat, háta mögött ment, benyúlt a két lába közé stb.

2022. máj. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!