Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik vajon így a...

Miért viselkedik vajon így a kollégám? Fel kellene háborodnom, vagy véletlenek voltak ezek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, van egy elég zárkózott férfi kollégám. Nekem titokban tetszik. Szokott nézni, észrevettem, hogy figyel, megbeszéléseken a közelemben áll/ül le - ezzel így nincs is gondom. Majdnem mindig mi megyünk haza utoljára, általában a másik kollégák előbb végeznek, csak néha maradnak ők is tovább. Ez a srác egyszer bejött a női mellékhelyiségbe, mikor ott voltam. Csak azért nem nyitott rám, mert magamra zártam az ajtót, épp végeztem és jöttem ki, mikor szembetaláltam magam vele, hogy ő rángatta az ajtót. Tegnap viszont a női öltözőbe is benyitott, ott voltam premier plan, kérdőre is vontam, mire zavartan azt mondta, csak látta, hogy ég a villany, azt gondolta, már hazamentem (mindig le kell kapcsolnunk a végén mindent). Aztán 2 hete elhagytam a telefonom a cégnél, a főnökömet kérdeztem, nem látta-e valahol és ezt az említett munkatársam is hallotta. Pár perc múlva közben megtaláltam az irataim közé csúszva. Ezután az egyik kolléganőm félrevont, hogy mi történt, mert látta, hogy a srác bejött a női öltözőbe, és a szekrényemben kotort a dolgaim között (csak ruhásszekrény, sokan máshova tesszük az értékeket, amit kamera figyel, én is, ezért eddig mindig nyitva hagytam). Mondtam, hogy gondolom a telefonom kereste (?). Utána ki is jött hozzám zavartan az ebédlőbe, hogy megvan-e.

Mindig bent öltözik mindenki az öltözőben, de egyik nap levette a munkásfelsőjét már a folyosón, mikor mentem ki (nem szoktuk a kamera miatt). Nem tudom hova tenni, szerintem kissé furán viselkedik. Amikor a kolléganőmmel dolgozik, nem szokta ellenőrizgetni a villanyokat - legalábbis a csaj azt mondta, hozzá soha nem nyitott be. Nem tudom, most félnem kellene, hogy esetleg perverz, vagy még ilyen gyerekes? Elég fiatalok vagyunk. Ti mit szólnátok ilyenkor? Nem tudtam nagyon mit reagálni, minden esetben meg voltam lepődve, és bezavar, hogy tetszik, zavarba jövök, nem látom reálisan a dolgokat.



2022. máj. 22. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Vagy "becsengetsz hozzá" a legközelebbi alkalomkor, - amikor a női öltözőben akad küldetése. -Olyan maflást lekensz neki, hogy kér hétig csengeni fog tőle a füle! Sok perverznek csak ettől "ugrik be" az elfogadott, normális viselkedési norma!
2022. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

"Fel kellene háborodnom, vagy véletlenek voltak ezek?"

A kérdésbe beszúrt e mondat számomra sajnos a sztori "kitaláció" voltára utal, szinte egyértelműen.

Ha igaz lenne, akkor nem vetődne fel, hogy "ezek csak véletlenek"...

Női mosdó: bemegy utánad, ajtót rángatja (pont azt az ajtót, amely mögött vagy) - gondolom itt már a "azt gondoltam mindenki elment haza" magyarázat nem volt opció.

Női öltözőben rádnyit, majd később a telódat tulajdonítja el, amit más lát, hogy szekrényedben kotorászik szintén a női öltözőben.

Ezek után még felvetődik a "véletlen" lehetősége? Szerintem a legtöbb nő rendkívül megrémülne, ha ilyesmi történne vele.

Ha igaz a történet: intő jelek ezek, hogy véletlenül se kerülj párkapcsolatba vele, mert abnormális, aberrált, perverz, lelkileg olyan szinten nincs rendben, hogy az nem kifejezés.

Ha szakértőtől szeretnél választ, akkor valami párkapcsolati szakértőtől kérdezd ezt meg, de szerintem bármely pszichológustól is kérdeznéd, mindenki intő jelnek tartaná ezeket.

Ha valaki így közeledik ahhoz aki tetszik neki (mint ami kérdésben ismertetésre került), az beteges, abnormális.

Egyébként nem kell egyedül maradni vele, akkor öltözz át amikor mások is vannak az öltözőben, a telefonodat védd kóddal, gondold meg hogy mit hagysz a szekrényedben.

2022. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
11# Vagy ettől áll fel nekik
2022. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
13#: Igazad van, van, akinek pont ez az élvezet, hogy egy nő lealázza fizikálisan, tehát ez sem feltétlen jó megoldás...
2022. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ketyós a fickó erősen. Jobban jársz, ha nem kerülsz közelebb hozzá.
2022. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!