Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a férfi csak szórakozik,...

Ez a férfi csak szórakozik, vagy lappanghat ott komolyabb szándék?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, elég nagy a korkülönbség köztünk kb 20 év a javára. Mondhatni egy kicsit mindig is tetszett. Szerintem vonzó figura. Történt hogy eldurrant köztünk egy csók, és beszélgettünk intim témákról is többször. Aztán úgy éreztem mintha távolodna inkább tőlem, rá is kérdeztem, helyeselt is hogy lehet hogy mégsem kéne…Már büszkeségből is egeszen sokáig nem kerestem a társaságát, de ugye elég közel vagyunk egymáshoz a munkahelyen. Azon kaptam magam hogy újra körülöttem sertepertél,mondanivalója van számomra, jön a kis bamba vicceivel, ugratni próbál, gyanúsan sokáig fogja a vállam, a karom, valami alibije mindig van a hozzám simuláshoz. Más lesz a hagja, az arca is megváltozik mikor bazsajog nekem, én viszont nem tudom lereagálni miért csinálja, hisz azt mondta amit, és ehez is tartom magam. Másfelől látom hogy a többi koleginálval távolságot tart, kimért, rendezett, kevésbé közvetlen. És nem láttam hogy bármikor így ért volna bárkihez, sőt, hozzáért volna nyilvánosan. Ami köztünk volt akkoriban azt a vak is látta, megjegyezte egy munkatársam hogy remeg az illető keze ha a közelemben van, ezt én is észre vettem különben. Szóval férfiak? Mi lehet ez az egész? Ha egy nő karját vállát, hátát, tarkóját nyilvánosan meghitten simogatjátok, markolásszátok relatíve sokáig, és kifordulok magatokból ha vele beszélgettek, nevettek, nézitek mikor azt hiszitek nem fogja meglátni, mindezt a történtek fejében egy kihátrálás után? Ennél én egyszerűbb vagyok, egyértelműbb, és gondolkodni is csak így tudok.

2022. máj. 25. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg először valamitől amit mondtál neki megijedt vagy nem tetszett neki...de ettől még szerintem vonzódik hozzád. 29f
2022. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Isti22 ***** válasza:
100%
A leírás alapján szerintem odavan érted, de valami miatt nem mer / akar / tud lépni.
2022. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kerdezd meg tolle hogy most mit akar nem kisgyerek hogy ne tudja ha akkar valamit akkolr mongya ki ha meg csak incselkedik es csak egyeszakat akar az mar rajtad all

te tudod en rakerdeznek

2022. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!