Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyakornokokat miért nézik...

A gyakornokokat miért nézik mindig esetlennek/butának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemista éveim alatt 3 nagy vállalatnál fordultam meg gyakornokként, általában pénzügyi/marketing pozikban és majdnem kivétel nélkül ezt tapasztalom.. Jelenleg egy kisebb cégnél dolgozom, de itt még rosszabb a helyzet.

A kollégák jópofiznak, aztán belevonnak beszélgetésbe és elkezdenek csipkelődni. Ha nevetsz, olyan mintha hagynád magad, ha reagálsz, viccnek vesznek.

Emellett ha belefolyok olyan témába, amiben véleményem szerint nincs igazuk és kifejtem az álláspontom, tuti nem lehet igazam és nem értek hozzá :D van, hogy már inkább nem mondok semmit valamire, csak magamban megmosolygom. Voltak kivételes kollégáim, akik tök normálisak voltak és iszonyú aranyosak, de azt kell mondjam, az a ritkább.

Pár év van csak köztünk, de majdnem gyerekként vagyok kezelve, pedig van akinél komolyabb diplomám van, vagy nagyobb szakmai hátterem.

Én nem tudom ezzel mindenki így van-e, vagy könnyebb belém állni, mert kis filigrán lányka vagyok, de engem ez néha iszonyat felhúz :D



2022. máj. 26. 23:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, tökéletesen bemutattad, hogy Te tartoznál az emberek azon csoportjába, akik így bánnak a gyakornokokkal. Ez annak a példája, amikor valaki a saját hiányosságát próbálja leplezni, mert nem tud épkézláb választ adni a leírtakra. Látod, ezt sem tanítják az egyetemen. :D pedig milyen jó lenne.
2022. máj. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!