Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet ezen túllépni?

Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Helyi vállakozónál dolgozok lassan egy hónapja. Az egyik tulajnak a felesége lehord mindennek engem. Hogy a férjére pályázok, meg ilyenek.. Mikor 2x beszéltem vele. Sosem kezdenék ki senkivel sem. Inkább magamnak való vagyok, ezt is csak a fodrásznál mondták vissza.


Fiatal vagyok, kellett a munka ezért vállaltam el. Teljesen hidegen hagyna ez a dolog, gondoljanak amit akarnak de pont anyám előtt mondták aki ott sápítozott.


2022. jún. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd rendbe az önbizalmad.

Olyat vettél magadra, ami nem igaz.

Illetve keress másik munkahelyet, mert az öreg nőstényt zavarja, hogy fiatalabb vagy nála.

2022. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát keresni kell minnél előbb másik munkahelyet, akár még kevesebb fizetésért is, aztán lelépni.


A főnök felesége azért mond ilyeneket valószínűleg, mert otthon nem dugják meg elégszer és gyanús neki, de ne is foglalkozz a pókhálós picsájával.

2022. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Keresek folyamatosan jobbat mert annyira jól nem fizetnek.


Nem vagyok valami szép ezt tudom de kiakadtamy hogy ilyeneket terjeszt.. legalabb ha valami szépség lennék vagy a pasija. De a pasi sem nagy eresztés csak pénzük van.

2022. jún. 16. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el a faluból/magát városnak hazudó nagyközségből, ott mindig ez lesz.
2022. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!