Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legújabb kolléganőm piszkál,vi...

Legújabb kolléganőm piszkál,viccesen gúnyólodik és alaptalanul aláz meg a többi kolléga előtt?Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
én is újnak számítok,mert 2 hónapja jöttem ide.A legújabb kolléganő 2 napja jött és állandóan beszól nekem holott normisan végzem a munkám.A többi kolléga és a főnök is meg van elégedve a munkámmal.Amúgy én vagyok a legfiatalabb ott 23 éves.A legújabb kolléganő meg 44 éves....csak engem piszkál.A többi kolléga azt mondta ne foglalkozzak vele.

2022. jún. 20. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan szóljál neki, hogy hagyja abba.

Ne bunkón, ne karodletépem hátadbaszúrom stílusban.


Ha nem hallgat rád menj a feletteséhez.

2022. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Féltékeny a vényasszony.:)
2022. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem reagálsz semmit, amikor érzed, hogy ártani próbál.

Nekem volt egy kollégám, aki a hozzánk kerülését követően valamiért úgy tekintett rám, mint akivel vég és következmények nélkül lehet csipkelődni, "jópofizni"! Három napon keresztül leszartam, amikor szemétkedett, míg nem elmaradt a kicsi magánszáma. Értelmetlenné tettem a cselekménysorozatát azzal, hogy semmi reakció nem volt a műsorára, ezért feladta a görcsölését.

2022. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!