Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárba mennél, vagy szobalányn...

Gyárba mennél, vagy szobalánynak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Adott 2 munkalehetőség:

- gyár, heti 5 nap, álló munka, utazni kell napi 50 km-t saját autóval, fizetés 1600 euró

- szobalány, heti 5 nap, szabadnap mindig más, a munkahely 1,5 km-re van, fizetés 1300 euró.


Egyéb részlet: utálsz egy helyben állni. Mindkét munka fáraszt, de míg a szobalány folyton pörög és attól fárad el, a gyári munkás izmai "beállnak". Melyiket választanád?


2022. jún. 21. 10:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Nagyon jókat írtok.
2022. jún. 21. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Inkább a gyár, amíg nincs jobb.

Szobalányként sokat kell dolgozni, nincs megállás.

Én biztos nem fogdosnám, mosnám más menstruációs, g3cis lepedőjét eurós fizetésért sem. A wct is telibe f0ssák az emberek.

2022. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Hát gyárba biztos nem megyek

Gyári proli nem leszek 30000 euróért se

2022. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy szobafiú lennék, mert már leírni is annyira cuki :P Amúgy szállodában dolgozni jobb mint egy gyárban lenni biorobot (én ott dolgozok csak a vezetésben, de gyakran megyek le a termelésbe hááát.. egyébként vidámnak tűnnek az operátorok, tehát gondolom, valaki szereti ezt)
2022. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gyár nem rossz
2022. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!