Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken mivel...

A munkahelyeteken mivel büntetik azt, aki munkaidő alatt elalszik?

Figyelt kérdés
Van-e előtte figyelmeztetés vagy egyből utca?
2022. jún. 23. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem büntetik ha el van végezve a munka,éjszakás műszakban ha nyugi van sokszor bealszik pár kolléga,én is szoktam kummantani bár én csak a szememet csukom le.Egyszer ránk lett szólva hogy ne üljünk egy takarásban lévő helyen mert egy kolléga sokszor bealudt és nem látta hogy menni kéne(karbantartás,egy képernyőn látjuk melyik gép áll és nem mindig szólnak telefonon)

Lényeg hogy ne legyen túl látványos és valaki menjen ha helyzet van.

Amúgy nappalos munkarendben tényleg gáz ha valaki bealszik,éjszakai munkavégzésnél még egy fokkal érthetőbb szerintem(persze nem azt mondom hogy minden éjszakás aludjon mint a tejföl)

2022. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen ilyenkor kapásból szondáznak, hogy nem azért aludt-e el a delikvens, mert a garatra öntött munka előtt.
2022. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!