Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen okból engednek valakit...

Milyen okból engednek valakit haza hamarabb a munka helyről? Pl, 2-3 órával hamarabb? (8 órás melóról van szó.)

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 06:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Betegséget nem tudok bekamuzni azt nem hiszik el, valami más kéne. Előre is köszi az ötleteket!
2022. jún. 29. 06:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a főnököd akkor megmondod neki, hogy a következő 3 nap 1-1 órával tovább maradsz bent.
2022. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugye délelőttösbe és délutánosba dolgozok, be tettek délutánosba, délelőtt semmi bajom, de délutánosba ugy érzem magam a boltban mitha fogságban lennék komolyan, én sem értem miért. Undorodok mindentől és mindenkitől, semmihez nincs kedvem, gyomorgörcs, unalom, feladatot sem nagyon adnak mondják igazgassam a polcon az árut én igazgatom, de bazmeg nyolc órán keresztül egyedül egy boltban igazgassak és járkáljak a sorok között? Ez még középkori kínzásnak is elment volna....
2022. jún. 29. 07:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress másik állást. Nem hazudhatsz napi szinten, hogy mindig elengedjenek.
2022. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szünetem is csak egy van 16:00-16:45-ig. Azalatt kéne valahogy beszélni valamit a főnökkel, de minden nap más van velünk, tegnap egy nagyon mogorva volt.
2022. jún. 29. 07:05
 6/13 A kérdező kommentje:
4/ Jó lenne de a suli már szerződtetett és jövő áprilisig ott kell dolgoznom...
2022. jún. 29. 07:07
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha valaki tud nekem valami jó gyaksza helyet az privibe meg írhatja, mindenre nyitott vagyok csak ne kelljen a tecsóba dolgozni. Anyám is azt mondta ha találok más helyet akkor elmehetek onnan, de még nem találtam.
2022. jún. 29. 07:08
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

8 oraban csak 20 perc szunet jarna, igy meg jo helyzetben is vagy a 45 perc szuneteddel. muszaj a maradek idodben rohangalni, ugycsinalni mint aki dolgozik?

ulj le, fb-zz kicsit, ha nincs epp semmi munka. nekem 12 ora ejszaka is elrepul a tiktokkal 😂

2022. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkaundor? Foglald el magad, olvasgass. Minden nap nem jöhetsz el.
2022. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Itt az esküvő szezon, szeptember végéig tudsz kamuzni, hogy esküvőre mész. Leginkább pénteken mondd ezt, mert szerdán kevésbé lenne hihető. Azon a napon igyekezz szépen felöltözni, hogy ne fogjanak gyanút, hogy nem oda mész.

Temetés. Ezt maximum kétszer kamuzd be, többször már gyanús lenne. Olyankor szomorú arccal, sötét ruhákban járj dolgozni.

Babalátogató. Ezt kétszer-háromszor lőheted el. Szintén adagold a sztorit, pl. kérdezd meg a sokgyerekes kollégádat, milyen ajándékot javasol a babának stb.

Kisgyerekre kell vigyáznod. Jönnek hozzátok a szerelők, és anyádék nem tudnak otthon lenni, mire végeznek. Nyelviskolába jársz, mert nyelvvizsgázni akarsz (ezt hónapokon át, akár heti 2x bejátszhatod).

Remélem adtam pár jó ötletet.

2022. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!