Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek, hogy kirúgnak vagy...

Félek, hogy kirúgnak vagy tönkremegy a karrierem, ha elterjed, hogy meleg vagyok. Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Vidéken dolgozom egy kicsi, nagyon konzervatív faluban, a művelődési háznál. 8-an vagyunk összesen akik ott dolgoznak, ebből majdnem mind nők vagyunk, kivéve 2 férfit, a 2 főnököt.

Letöltöttem nem rég a tindert, mert sosem volt még kapcsolatom, hiszen vidéken, a környékünkön nem sok leszbikus vagy biszexuális nő él, de szerettem volna ilyen téren is ,,fejlődni" valahova, új embereket megismerni, tapasztalni. Szóval a tinder ott maradt a telómon, és sajnos elkövettem azt a hibát, hogy elfelejtettem az értesítéseket némítani.

A gépnél dolgoztam mikor az egyik kolléganő odajött hozzám, és fölém hajolt, mert a gépemen mutattam neki valamit. Ekkor rezzent meg a telefonom, feldobva a 2 értesítést, hogy új tinder párom van, és hogy *lány név* üzenetet küldött. Lenéztem a telefonomra és akkor ütött be a pánik, hogy nem kijelzővel lefordítva volt az asztalomon. Nem tudom, hogy a kolléganőm látta-e az értesítéseket vagy odanézett-e, mivel a feje az enyém felett volt.

Ha észrevette, gyorsan elfog terjedni nem csak a munkahelyemen, de az egész faluban is, hogy én meleg vagyok, és nagyon félek, hogy akkor mi lesz. A szüleim biztosan kitagadnának, és soha többé nem jöhetnék haza, de az biztos, hogy a munkahelyről is azonnal ki lennék rúgva valami olyan indokkal, ami nem is igaz, és oda lenne az egész eddigi életem. Mit tennétek a helyemben? Nem tudom mi lenne a helyes.

Gondolkoztam rajta, hogy beszélnék kolléganőmmel, de ha nem figyelte a telefonomat, és nem látta mi volt rajta, saját magam árulom el, hogy meleg vagyok, és megint nagyon rossz helyzetben leszek



2022. júl. 6. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt nagyon túl gondolod

Nem hiszem hogy ezzel foglalkozna bárki is

Nekem nagyon sok meleg és leszbikus barátnőm van, mindegyikük felvállaltan, soha semmilyen atrocitás nem érte őket. Legalábbis baráti körben és munkahelyen abszolút nem. Az már más kérdés hogy kinek a szülei hogy fogadják

Én simán elmondanám ha már úgyis úgy tűnik hogy sejtik. Max kérném őket hogy kezeljék diszkréten a dolgot.

Vagy

Mondd meg, ha esetleg szóvá teszik, hogy ismerkedsz a tinderen pasikkal , viszont van 1-2 lány akikkel ott váltottál pár szót a pasikról, ismerkedésről stb és néha beszélgetsz velük is ott

De szerintem ezt nagyon túl gondolod most

2022. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos volt már köztünk a munkahelyen párszor téma a melegség, és nem csak elítélik a munkatársaim, de az egyik főnököm szerint a melegek nem érdemlik meg azt se, hogy éljenek. Ezért is vagyok nagyon paranoiás
2022. júl. 6. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj, de most is magadnak ártottál azzal, hogy a legelső mondatodban jól behatárolhatóvá tetted, ki is lehetsz! Nekem nincsenek olyan kapcsolataim, amelyekre a környezetem tekinthetne úgy, mint nem természetes, ezzel együtt egy az egyben kikapcsolom a telefonomat, ha dolgozom. -Vagy dolgozom, vagy megosztott figyelemmel "dolgozgatom"! A másodikat nem preferálom, ezért inkább dolgozom - és nincs bekapcsolva munkaidőben a telefonom! Akinek tetszik, annak jó, akinek nem, annak meg nem jó, - nem érdekel, - de ezt tudja rólam a környezetem is!

A körülötted kialakult helyzetben az tűnik a legjobbnak, ha "lapítasz" és természetesen viselkedsz továbbra is, - nem mutatod ki senkinek, hogy történt valami az életedben, ami számodra kellemetlen! Az itt élő emberek alapmentalitása szigorúan megköveteli, hogy minden "szürke vagy fekete" foltot hézagmentesen fedjen le az ember!

2022. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem hogy ezt így összekötötte volna vagy érdekelné; ha így lenne, már rég az egész munkahely erről beszélne. Azért mert te tudod mi a tinder, ő nem biztos. Másrészt lehet oda se nézett.


Majd akkor gondolkozz ezen ha kirúgnak. Amíg nem, addig engedd el. Egyébként vidék-nem vidék, kétlem hogy különösebben érdekelné őket, főleg egy nő esetében (általánosan sokkal elfogadottabb). Rúgtak ki onnan mást emiatt?

2022. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem érdekel, ki meleg.

A kollégád meg jó bunkó paraszt, ha a telefonodba belebámulva továbbadja másoknak mit olvasott rajta. Undorító szokás, témától függetlenül.


Ne reklámozza senki a melegségét, másságát, nekem csak ennyi a lényeg.

Hogy otthon mit művel a négy fal között, szintén hidegen hagy. Dolgozni járok be, nem nemi identitásokról diskurálni.


Lehet hogy én gondolkodok rosszul, a mai világban, mindegy.

2022. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos volt már köztünk a munkahelyen párszor téma a melegség, és nem csak elítélik a munkatársaim, de az egyik főnököm szerint a melegek nem érdemlik meg azt se, hogy éljenek. Ezért is vagyok nagyon paranoiás"


Míg valami személytelen, addig teljesen máshogy áll az ember hozzá. Mikor személyessé válik, közeli tapasztalat lesz, megjelenik az emberi vonulat is.

2022. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kezdek megnyugodni :)
2022. júl. 6. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt nem biztos, hogy összerakta, lehet, hogy nem ismeri a tindert és fogalma sincs mit látott.

meg lehet, hogy úgy gondolja hogy semmi köze, és el sem olvasta

más ügyben is kaphattál nőnemű embertől üzenetet

a női homoszexualitás sokkal elfogadottabb, mint a férfi

ha ki akarnának rúgni, kérd meg a főnököd, hogy a munkádat értékelje, ne a szexuális irányultságodat, illetve, hogy te ugyanaz az ember vagy, aki két hónapja voltál, amikor még nem tudta rólad, amit most már igen és nem jelentesz veszélyt sem rá, sem a szeretteire

ez persze elég deffenziv...

2022. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Elképzelésem nincs, hogy milyen karrierről beszélsz, egy falusi művelődési házban. Minden szempontból jobban járnál Budapesttel.
2022. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Meleg vagy. Nem tudom.Hány éves, de ha osszejon tinderen. Úgyis minden kiderul.
2022. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!