Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek, hogy kirúgnak vagy...

Félek, hogy kirúgnak vagy tönkremegy a karrierem, ha elterjed, hogy meleg vagyok. Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Vidéken dolgozom egy kicsi, nagyon konzervatív faluban, a művelődési háznál. 8-an vagyunk összesen akik ott dolgoznak, ebből majdnem mind nők vagyunk, kivéve 2 férfit, a 2 főnököt.

Letöltöttem nem rég a tindert, mert sosem volt még kapcsolatom, hiszen vidéken, a környékünkön nem sok leszbikus vagy biszexuális nő él, de szerettem volna ilyen téren is ,,fejlődni" valahova, új embereket megismerni, tapasztalni. Szóval a tinder ott maradt a telómon, és sajnos elkövettem azt a hibát, hogy elfelejtettem az értesítéseket némítani.

A gépnél dolgoztam mikor az egyik kolléganő odajött hozzám, és fölém hajolt, mert a gépemen mutattam neki valamit. Ekkor rezzent meg a telefonom, feldobva a 2 értesítést, hogy új tinder párom van, és hogy *lány név* üzenetet küldött. Lenéztem a telefonomra és akkor ütött be a pánik, hogy nem kijelzővel lefordítva volt az asztalomon. Nem tudom, hogy a kolléganőm látta-e az értesítéseket vagy odanézett-e, mivel a feje az enyém felett volt.

Ha észrevette, gyorsan elfog terjedni nem csak a munkahelyemen, de az egész faluban is, hogy én meleg vagyok, és nagyon félek, hogy akkor mi lesz. A szüleim biztosan kitagadnának, és soha többé nem jöhetnék haza, de az biztos, hogy a munkahelyről is azonnal ki lennék rúgva valami olyan indokkal, ami nem is igaz, és oda lenne az egész eddigi életem. Mit tennétek a helyemben? Nem tudom mi lenne a helyes.

Gondolkoztam rajta, hogy beszélnék kolléganőmmel, de ha nem figyelte a telefonomat, és nem látta mi volt rajta, saját magam árulom el, hogy meleg vagyok, és megint nagyon rossz helyzetben leszek



2022. júl. 6. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzd azt hogy valami vírus volt de azóta újratelepítetted a telefont :) (aztán a jövőben figyelj jobban :D)
2022. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Vegul hogy oldodott meg a problema? Sikerult azota part talalnod? Remelem minden rendben van!
nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!