Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Havi nettó 300 fizu jónak...

Havi nettó 300 fizu jónak számít heti 40 óráért?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 02:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
Havi 300 az jó, ha tehermentes a lakás, és ahogy fent írták, nincs autód vagy jó állapotban van, nem kell rá költeni, esetleg nem ingázol vele.
2022. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem. Én ennél kicsivel keresek kevesebbet, de amilyen árak vannak, nem nagyon lehet ennyiből egyről a kettőre jutni.
2022. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
330-at keresek, van lakas, nincs auto, nincs gyerek. Arra jo, hogy ne honaprol honapra eljek kb, ne kelljen mindenen betegesen sporolni, de elrakni nem igazan lehet belole mar, mikor 10 ezer forintot hagy az ember ott a boltban max 2-3 napi kajara. Az, hogy marad 20-30 ezer forintom a honap vegen, azt nem erzem nagy megtakaritasnak, ez a penz jelenleg kb pont arra jo, hogy honap elejetol a vegeig ugyanazon a fix szinten tudok elni, ennyi.
2022. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen jó fizu, legalábbis Magyarországon kb ennyi a reális. (Tudom itt a gyakorin mindenki milliókat keres... Na persze 😂 Elég megnézni pár mennyit keresel kérdést.)


Egy valamiről nem írtak az előttem szólók ami fontos lehet. Egyedül élsz vagy pároddal? Mert az tényleg nem mindegy, hogy 300 ezer vagy esetleg 2*300 ezer a havi bevétel globálisan.

2022. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen munkáért és milyen végzettség kell hozzá.
2022. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

#10 >nekem 5 havi bérem ennyi 3 diplomával


60ezret keresel havonta?

2022. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem gondolod hogy a te készülékedben van a hiba, ha havonta 60e-et keresel 3 diplomával? Mindenki más a helikopter csak te nem?
2022. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve mérnökként kerestem havi nettó 270-et. Az akkori párommal laktam albérletben Budapesten és kocsim is van (ráadásul nagy köbcentis). Munka mellett beutazgattam fél európát és még félretenni is tudtam. Akkor sem számított jó fizunak, de a jó fizu szerintem az, amiből megélsz. Nekem nőként nem adtak ennél többet. A mostani helyzetben viszont ennyi pénz már kevés... külföldben gondolkodom és nemcsak a fizetés miatt (meg mert egy takarító is jobban keres kint, mint egy mérnök itthon), hanem a nyugdíj, tb, közhangulat, erős deviza, normális vezetés miatt is. Ha neked elég a 300e, akkor igen, jó fizu.
2022. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok nincs család nincs kutya nincs macska, semmi csak én egyedül, szóval így számoljátok :D


Annyi hogy albi szobát kellene fizetnem

2022. júl. 7. 10:32
 20/36 anonim ***** válasza:
94%
Én az 1-es vagyok, 20 éves és teherautó sofőr+ vasárnap a raktárban csinálok úgy, mintha dolgoznék. Mert ugye ha vasárnap is vezetnék, akkor nem lenne meg a rendszeres heti pihenőidő, oszt megbüntet a rendőr.🚛💨 👮‍♀️👮‍♂️
2022. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!