Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Havi nettó 300 fizu jónak...

Havi nettó 300 fizu jónak számít heti 40 óráért?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 02:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Albi szobával sima ügy :) Szerintem fogadd el. Ha nem tetszik, akkor emellől tudsz még keresgélni és ha találsz jobbat, max váltasz. Én elfogadnám. (#18-as válaszoló voltam)
2022. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
18%
Ha elég neked a legolcsóbb szalámi és gyors kaja , akkor oké. Bár hónap végére nem sok marad a 300-ból . Nekem néha a 800k is kevés
2022. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy itt gyakorin hirtelen mindenki milliomos de oke :D
2022. júl. 7. 12:58
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
22-es: Te mi a francról beszélsz? :D :D :D Jó hogy nem már 1 milliárdot keresel és az sem elég, mert neked pl budapest sem felel meg, csak a bahamák :D Nyugi kérdező, tényleg jó fizu az a nettó 300, normálisan, kényelmesen meg lehet belőle élni. És igen, normális kaját tudsz belőle enni. Heti többszöri fancy hely, szórakozás, otthonra egészséges, jó minőségi kaja is belefér. Ne hagyd magad elbizonytalanítani. Ha pedig kevésnek érzed, akkor úgyis bármikor válthatsz. Próbaidő alatt indoklás nélkül, utána meg 1 hónap felmondási idővel, vagy amit a szerződés kiköt.
2022. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Utolsó Köszike a biztatást! :D
2022. júl. 7. 14:40
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, hajrá :)
2022. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen mindegy ki mennyit keres, az számít hogy mi mindenre tudsz költeni ennyi pénzből. Nem mások fizetéséhez kell hasonlítani a sajátunkat. Például, ha Indiában a lakosság 90%-a éhezik, hiába keresel jobban mint a lakosság 80%-a, te is éhezni fogsz.


A klasszikus középosztálybeli polgári élethez alsóhangon nettó 800k kell ma Magyarországon fejenként. De inkább több. Na ez a réteg elszomorítóan vékony Magyarországon. Lényegében nincs itthon középosztály. (De más országokban is olvad ez a társadalmi réteg.)

2022. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Rendben 27-es, akkor meséld el nekünk kérlek, hogy milyen végzettséggel, hány év tapasztalattal, milyen munkakörben keresel meg ennyit? Azt vágod, hogy a kérdező 20 éves, talán pályakezdő? Pályakezdőként senki nem keres 800 ezret. Kivéve külföldön takarítóként, de itthon biztosan nem. Ahhoz, hogy magyarországon valaki ennyit keressen, több év tapasztalat szükséges mondjuk IT szektorban vagy osztályvezetőként valamilyen komolyabb szakmában. Vagy lehet valaki vállalkozó, de akkor ott nem heti 40 órát fog ennyiért gürizni még akkor sem, ha nem vallja be és mást mond. Szóval érdekelne, hogy te melyik vagy.
2022. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
24%

#28


Honnan veszed, hogy keresek ennyit? A felét se keresem meg. Pont azt magyarázom, hogy nagyon kevesen keresnek ennyit.

2022. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
29, elnézést, azt hittem a 22-es vagy.
2022. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!