Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne nekem jó?

Milyen munka lenne nekem jó?

Figyelt kérdés

Tehát.. Jelenleg 19 éves vagyok (F), jövőre éretségizek (5éves az iskola) csak sima Gimnázium, nem ad az érettségi bizonyítványon kívül semmi mást. A kérdésem hogy kéne elhelyszkednem a munkaerőpiacon?

Rólam:

Imádok vezetni (B kat.) és az autók műszaki része iránt is eros az érdeklődésem.

Nagyon jól kamunikalok, extrovertalt típus vágyó.

Szeretek vezetni másokat.

Kiemelkedő érzelmi inteligenciával áldott meg a sors.

Jó érzésem van a zenéléshez (Zene szerzés / 7 év zongoraztam)

Angol középfokút, szeretném jövőre letenni.

Szívesen oldok meg gyakorlati problémákat és jól veszem az akadályokat.


Kitöltöttem 2 palyaorientacios tesztet. Ezek alapján: Hitelugyintezo, HR asszisztens, idegenvezető, irodavezeto, piackutato, musorvezető, szálloda menedzser, ügyfélszolgálati munakatars.

Igazából ez a menedzselés/ vezetés áll szerintem a legközelebb hozzám de most jonn a bibi.

Sajnos nem vagyok valami jó tanuló. Mivel a felvételibe beleszámítanak az idei jegyeim, így esélytelen hogy felvegyenek (gazdálkodás és menedzsment szakra) a legjobb esetben is maximum 340 pontot tudnék elerni ha 5 ös lessz az eretsegim. Egyáltalán Nem vagyok biztos abban sem van-e értelme tovabbtanulni hiszen nem igazán keres az ember sokkal többet vele. Gondolkodtam még gépkocsi vezető munkán is, ezt szívesen végeznem csak ebből a kamionos ami jól fizet (nekem ez is nagyon fontos hogy 400-500 között keressek.) de kicsit úgy érzem annál többre vagyok képes minthogy több órát üljek egy kamionban. (nem lenezve ezzel a kamionosokat!)

Szóval összegezve: tantárgyakból nem vagyok túl jó, viszont úgy gondolom jó képességekkel rendelkezem ami az élethez kell.

Nagyon köszönöm, hogy elolvastad. ❤️



-



2022. júl. 29. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami szakmát.
2022. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat a papir szamit szoval kell vmi suli vagy marad a 2-300 brutto ami lakberre meg rezsire eleg kb
2022. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Összegezve: -érettségin és a jogsin kívül semmi mást nem tudsz felmutatni, de 400-500-as nettót szeretnél.


-az ilyen esetekre találták ki külföldöt

2022. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Igazából ez a menedzselés/ vezetés áll szerintem a legközelebb hozzám"

Hát persze, ahogy mindenki vezető és menedzser akar lenni. Az emberek sorba fognak állni azért hogy egy 19 éves vezesse őket :) Elárulom, ha valami menő állást akarsz, meg vezető meg menedzser lenni, ahhoz mindenképp fog kelleni a diploma. Ha úgy gondolod hogy nem tudsz most bejutni, akkor a kövi évet használd arra hogy felkészülsz jobban, és teszel új érettségit+nyelvvizsgát, az is plusz pont. Vagy marad a kamion, ahol a 400-500 kilóért egész nap egy konzerv monstrumban rohadsz, nem tudsz rendesen fürödni, aludni - meg azért lássuk be, nem villognál azzal mások előtt hogy kamionos vagy, hiába a viszonylag sok pénz.

2022. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!