Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok reggel 6-15-ig...

Dolgoznátok reggel 6-15-ig úgy, hogy több, mint egy órára lenne a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy nem vagyok egy diplomás irodista, ehhez mérten írom a következő sorokat.

Csábító az 1 műszak, ami ráadásul délelőttös, szabad hétvégével, ehhez képest egész értelmes a fizetés is. Viszont viszonylag messze van. Ha nem pont 6-ra akarok beesni, akkor hajnalban, 4:30-kor kell elindulnom, ehhez legkésőbb 4-kor felkelnem. Ha meg így nézzük, mégsincs ott szinte az egész délutánom, ha aludni is szeretnék valamennyit. De ami még mellette szól, hogy nekem hetente egyszer fix időpontban kell mennem egy helyre, mindig 16 órára, és erről a munkahelyről oda tudnék érni normálisan. Dolgoztam már rugalmas beosztásos helyeken is, ott vagy szabadnapot kellett kikérnem emiatt (nem fizetettet, másik napon dolgoztam le), vagy utána este 6-ra mentem dolgozni éjfélig.


Szerintetek? Összességében megérné? Autóval egy fokkal gyorsabb lenne, pár hónap múlva költözünk olyan helyre, ahol ingyenes a parkolás, meg a munkahelynek is van saját parkolója, viszont nem tudom, hogy a jelenlegi árak mellett fent szeretnék-e tartani egy autót. Az előző rossz lett, azóta nem is lett megcsináltatva.



2022. aug. 10. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

10-es, ennél nagyobb baromságot nem is írhattál volna.

Az egészséges az lenne, ha éjfél előtt ugyanannyi órát aludnánk, mint utána. A kérdező 4-kor tervezne kelni, pontosan 4 órát aludna éjfél előtt, 4 órát utána.

2022. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kései Sirató ***** válasza:
57%
Mi az , hogy nem 6-kor akarsz beesni? Ha 6-ra kell menni, akkor 6-ra kell ott lenni, szóval ne menj ennyire korán!
2022. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

Marhára megéri fél 5 körül hazaesni. Aztán 8kor aludni,hogy meglegyen a 8 óra alvás.

Ez így egy szar.

2022. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ez úgy lenne jó, ha például 10 percre lenne kocsival.


Ezeknél a világ végi gyáraknál azért van mindig felvétel, meg egy fokkal jobb fizetés, mert az isten háta mögött vannak, 0 tömegközlekedéssel, szar műszakokkal.

2022. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ma voltam interjún, de magára az interjúra be se mentem, a tájékoztatás és a körbevezetés után megköszöntem és eljöttem. Még a fizetésem sem annyi lenne, mint amennyivel hirdettek...
2022. aug. 10. 22:30
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
melyik cég ez? Mi volt a gond, a fizun kívül?
2022. aug. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Unix

Az, hogy sokkal kevesebb a fizetés, mint amennyit a hírdetésben írtak, az, hogy messze van és korán kell kelni. Az egyik recepciós nagyon bunkó volt egy másik emberrel, aki szintén interjúra jött, mert "rossz helyre parkolt", de az egész utcában nem volt egy szabad parkoló se. Illetve amikor körbevezettek a területeken, nagyon hangos volt, meleg volt, és az emberek nagyon el voltak szeperálva egymástól, senki nem szólt senkihez, olyanok voltak, mint a robotok. Nem volt túl szimpatikus.

2022. aug. 11. 08:38
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hirhedten rossz hírű cég.
2022. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mik a szempontjaid és a lehetőségeid.


Ha a pénz/feltételek itt jobbak, mint más, közelebbi munkánál, akkor ez a jobb ajánlat. Ha itt több kihasználható időd marad a munka mellett, akkor van lehetőséged tanulni mellette. Ezzel előkészítheted, hogy később váltani tudj jobban fizető másik helyre. De ha viszonylag sok szabadidőd marad, akkor máshol dolgozni is jobban tudsz mellette - akár ugyanezen a helyen fizetett túlórában, vagy másik helyen is.


Ha úgy is költözöl, akkor miért nem próbálsz közelebb költözni, hogy kevesebbet kelljen utazni?


Kocsival lehet, hogy le tudod csökkenteni az utazási időt, viszont az autó fenntartásával kevesebb fizetésed marad, ha a cég nem fizeti meg a munkába járást. Ezt a pénzt is ki kéne valahonnan termelned.

2022. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!