Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy remek munkahelyem, de...

Van egy remek munkahelyem, de félek, hogy egyszer vége. Készüljek erre fel lelkileg?

Figyelt kérdés

Mindennel elégedett vagyok a munkahelyemen. A fizu magas, a prémium átlag feletti, a fizetésemelés rendszeres, jól megy a cégnek. A főnök nagyon kedves, a kollégák jó fejek, a vezetőség korrekt. A munkakörülmények kiemelkedőek, a légkör nagyon jó. A munka érdekes, és csak annyira megterhelő, amennyire amúgy is igényem van. Nem tudok rosszat mondani.


Viszont a jó dolgok nem tartanak örökké. Félek, hogy ennek egyszer vége lesz. Sajnos a magánéletben egyáltalán nem találtam meg azt amit szerettem volna, és már alig hiszek, hogy ezen a téren jobb lesz, viszont munka ügyben egy nagyságrenddel többet értem el, mint amivel elégedett lettem volna, és ez tartja bennem a lelket.


Érdemes-e erre lelkileg felkészülni (hiszen bármikor bármi történhet), és ha igen, akkor hogyan, vagy felesleges, mert a jövő kiszámíthatatlan?



2022. aug. 10. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Jobb ha felmondasz akkor nem fog váratlanul érni
2022. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész életre igaz, hogy mindig legyen egy B terved! Jelenleg én is teljesen elégedett vagyok a mostani munkahelyemmel, eszemben sincs váltani. De havonta mindig nézem, hogy milyen állásokat kínálnak fel. Azt tudom tanácsolni, hogy mindig, mindennel legyél képben és nem fog meglepetés érni.
2022. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En munka mellett is pályázgatni szoktam más helyekre
2022. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

most igazából dicsekedni jöttél?

Egyébként szerintem felesleges ezen paráznod egy ennyire jó helyzetben. Ha a cég stabil, fejlődik még jelen helyzetben is, akkor nem kell aggódni. Feltételezhetően személyes szakmai előmeneteled is rendben. Ergó, ha mégis valami csoda folytán beüt valami, akkor sem lesz nehéz dolgod továbblépni.

De hogy ennek mi köze a magánélethez...

2022. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik szorongasnak ami tárgytalan félelem. Pszichológus.
2022. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó dolgok valóban nem tartanak örökké, de szerencsére ugyanígy a rosszak sem. Máris meg van a balance. Szóval jó éjszakát. :)
2022. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!