Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez elég pad helyzet most mit...

Ez elég pad helyzet most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenteztem egy munkára de miután elkezdtem másutt dolgozni így ugye vissza kellett mondjam

Viszont úgy alakult az élet hogy nem jött be a munka.. eltelt már elég sok idő azóta, felhívtam a visszamondott munkáltatót hogy aktuális e még? Mondta persze menjek be próbanapra


De közben szóltak egy olyan helyről ahol már voltam próbanapon, és az nagyon nagyon tetszett


Elmegyek a visszamondott helyen is a próbanapra ne legyek tuskó, de ha utána mondom azt hogy mégsem nem lesz f@szság?


2022. aug. 22. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Elmész próbanapra, ha tetszett, akkor megmondod, hogy a bérrel nem vagy megelégedve, még átgondolod. És elmész a másik helyre.🤷‍♂️
2022. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha pad helyzet, ülj rá
2022. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom 1 es de igazabol a ber ott tenyleg kevesebb elegge..
2022. aug. 22. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az elsőnek igaza van. A próbanapra amúgy is érdemes elmenni, hátha ez a hely még jobban fog tetszeni. (Viszont: patthelyzet. A pad egy másik szó.)
2022. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el a próbanapra.

De tök fölösleges kamuzni, hogy mi tetszik vagy mi nem. Meg lehet nyugodtan mondani, hogy "bejött egy másik ajánlat is ami jobban tetzik és inkább oda mennék".

Fölösleges erre vagy arra hivatkozni. Ez a munkaerőpiac. A munkahely is megmondja, hogy mást választottak helyetted, te is ugyanígy megteheted. Lehet, hogy megkérdezik, hogy mivel jobb a másik hely, te akkor elmondod és annyi. Akár azt is mondhatod, hogy "nem tudom, szimpatikusabb a légkör". Ez is egy indok.


DE csak azután utasítsd el az egyik helyet, hogy a másik már fix! Nehogy két ló közé ess.

2022. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!