Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha a munkahelyem...

Mi a teendő, ha a munkahelyem rám állított egy magánnyomozót?

Figyelt kérdés
Állami intézménynek dolgozom, és minden jel arra utal, hogy lehallgatják a telefonjaimat, valószínű ezt is látni fogják: a szomszédaim több furcsa esetről is beszámoltak, amikor is a lakásomban/ból hallottak mozgást (egyedül élek) miközben nem voltam itthon

2022. aug. 26. 06:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Akkor éljetek abban a hitben, hogy nem :)
2022. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

"a pontos dátumra már nem emlékszem"

1995


"akárkit akármikor lehallgathatnak legálisan"

Ez nem egészen így megy.

MINDENKIT KÖTELEZŐEN lehallgatnak. Nem kell hozzá visszhang meg kattogás meg semmi.

A telefonközpont automatikusan lehallgat mindent.

Ha nincs gond, 1 évig tárolják.

2022. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem 95 volt. Valami sokkal újabb dátum valamikor 2010 utáni.

A lényeg, hogy valami volt akkor és amiatt bárkit lehallgathatnak teljesen legálisan, de ha nem is lenne legális akkor is mondanak egy mondvacsinált indokot, hogy legalális legyen.

De ennél pontosabban már nem emlékszem.


De ha már eleve mindenkit kötelezően lehallgatnak akkor eleve nem illegális.


Az igaz, hogy nem kell hozzá visszhang, de elvileg akkor sem minden oké ha visszhangzik a telefon, de ezt csak úgy hallottam, viszont a többit azt olyan személy mondta aki járatos a témában.

2022. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Az én férjem tűzoltó, a telefonjaim jobban vannak figyelve 💅
2022. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
A munkahelyi telefont azt lehallgathatják, de erről alá is szoktak íratni egy papírt, hogy a munkaeszközökön keresztül (e-mail, telefon) folyó kommunikációhoz nekik is közük van, lehallgatják, tárolják. Tehát nem titkokban csinálnak ilyesmit. A lakásodba viszont a te tudtod nélkül nem tudnak bemenni, hacsak nem kérték el a lakáskulcsod másolatát, amikor felvettek dolgozni, de ezt igencsak kétlem. Úgyhogy valószínűbb, hogy csak bemeséled magadnak a dolgokat, és senki nem figyel meg.
2022. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Hallottam olyan újságíróról, akit szintén megfigyeltek, pl. a lakásába is bementek. Észrevette, hogy nem úgy voltak a dolgai, ahogy hagyta őket, aztán poloská(ka)t is talált. Lehet, hogy hozzád is beraktak már párat.
2022. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!