Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes elvállalnom az új munkát?

Érdemes elvállalnom az új munkát?

Figyelt kérdés

Jelenleg ahol dolgozok, ott mint utólag kiderült, éjszakázni is kell majd, azt pedig nem igazán szeretnék. Emellett a főnök is gondolkodik rajta, hogy megszabaduljon tőlem, legalábbis a szerződésem határozott idejűre módosította, amit a későbbiekben vagy meghosszabbít, vagy nem.

Viszont emiatt jelentkeztem egy új helyre, ahol bár éjszaka nem kell dolgozni, minimálisan kevesebbet keresnék, mint amit itt keresek.

Az új hely a MÁV lenne, így legalább az utazásaim árát megspórolnám, hiszen szeretek utazni, és így legalább nem kell a vonatjegyre költeni.


Ti váltanátok így, vagy inkább olyan helyet keresnétek, ahol azért többet kapnátok, mint az előző helyen?



2022. aug. 27. 07:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10 remélem most jobban esik a vajaskenyér 😉

Sózd is meg

2022. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11: Pizza lesz, de köszi, jól fog esni ettől függetlenül is. Csak a szokásos, elfogynak az érvek, aztán személyeskedéssel próbálkoznak a tudatlanok lezárni a vesztett vitát :D
2022. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%

Kezdjük azzal, hogy eszem ágában sincs vitázni egy p...ával. Minek?


Másik, rendes kaját is csinalhatnál nő létére, de te eszed, nekem mindegy akár vajaskenyér sózva akár bármi.


Alább egy idézet, hogy könnyebben megértsd miről van szó (rólad) rád vonatkozik minden betű, még ha a el is térünk a témától tekintettel a személyiségjegyeidre:


A nők többsége mentálisan egész életében infantilis marad. A kivételek közül csak azok nőnek fel idősebb korukra, akik több gyereket és unokát kellett, hogy felelősséggel neveljenek, és alapból van intelligenciájuk, és ehhez adódik plusz az élettapasztalat.


A személyiségjegyeket egyetemi felvételénél és általában munkahelyi pozícióba helyezésnél nem vizsgálják. A nők nagyobb arányban diplomáznak, de felelősségteljes munkakörre, főleg vezetői munkakörre egy szűk réteg alkalmas, aki akar, képes és tud is vezetni mert életüket az érzelemvezéreltség határozza meg. Hírből sem ismerik az önmérsékletet és főleg nem a pártatlanságot. Súlyos helyzetben hisztérikusan reagálnak, túlterhelésre hisztérikusan reagálnak, vezetőként felfelé nyalnak, lefelé taposnak, de ez nem zavarja őket. Ha pedig nőnek nővel együtt kell dolgoznia, abból csak anyázás-furkálódás-pletykálkodás-hisztizés van.



Ennek oka, hogy mivel genetikusan a nőnek gyermeket kell nevelnie, lelkileg sosem távolodik elegy gyermektől, ezért a nő kicsinyes, önző, szűklátókörű, tervezni nem képes és beszűkült marad, mint egy gyerek. Könnyen sír, könnyen nevet, talán csak annyiban különbözik egy gyerektől, hogy a gyerek még nem bosszúálló, nem jegyzi meg a sérelmeit hosszú távra. A nők kegyetlenül kitartóak bosszúállásból.

Figyeltél kedves 13:29 ugye ez te vagy 🤮😀

2022. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13: Ezzel csak két probléma van:

1. semmi köze az eddigiekhez, kicsit sem

2. férfi vagyok

+

Ez úgy baromság, ahogy van.


Csak nem valami megkeseredett incelnek tetszik lenni?

#12

2022. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
14 # mindegy minek mondod magad,🌈 rád illik.
2022. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15: Végülis ma már midnegy, hogy nő vagy férfi valaki :D Jól van, pubi, megmondtad, király vagy
2022. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

látom itt is megy a balhé :D


na, nem vagyok rosszban a főnökkel, csak egy kicsit több elvárása van felém (legyek beszédesebb, ami azért nem mindig olyan könnyű), nemrég járt le a próbaidő, és úgymond "haladékot adott", hogy meglássa, mennyit változok, viszont nem látok a fejébe, így nem tudom mi a pontos elvárása, nem tudom hogy a későbbiekben mit gondol majd, ezért írtam hogy vagy meghosszabbítja a szerződést, vagy nem, ahogy ő jónak látja, viszont a véletlenre nem akarom bízni a dolgot, ezért kezdtem már el új állásokat keresni


a normális válaszokat amúgy köszönöm 😁

2022. aug. 27. 23:40
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Válts!
2022. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
A Máv-nál mi lennél?
2022. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Anyag- és eszközgazdálkodó
2022. aug. 28. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!