Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jobb ajánlat esetén miért...

Jobb ajánlat esetén miért kérik be felmondásomnál az ajánlatot?

Figyelt kérdés
Olyan helyzet előtt állok váltani szeretnék, de nem minden áron. Kaptam egy jóval jobb ajánlatot, erre a főnök közölte, hogy szeretné látni az ajánlatot és akkor tud továbblépni, vagy hr szinten vagy ajánlani. Miért kellene bemutatnom az ajánlatot, mikor azt mondom én ennyi pénzt érek, viszem a felmondási levelet és aláírva átnyújtom? Másik helyen tárt karokkal várnak, még én kellene bizonygassam, hogy ez valós ajánlat és azért kérek emelést?

2022. aug. 28. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmi köze hozzá.
2022. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmi köze hozzá.
2022. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hülye a főnököd, ne is tárgyalj vele.
2022. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg elgondolkodik, hogy felüllicitálja.
2022. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amennyiben felmondok, akkor tudnak még ajánlatot adni ugye? Nekem azon semmi sem múlik, de úgy járok a legjobban, hogy felmondok és akkor pörögnek a napok, de ha meggondolnám magam akkor ott a lehetőség, amit jó eséllyel nem fogok meggondolni de no..
2022. aug. 28. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Látni az ajánlatot? A cég nevével együtt? Hogy ott le tudjanak járatni téged, így mégse vegyenek föl?

Átlátszó trükk!

2022. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5, persze. Ha mégis kapnál egy ajánlatot a maradásra, akkor írjatok egy megállapodást, hogy közösen (!) semmisnek tekintitek a felmondást.
2022. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Felmondásban volt részem, de így még nem jártam, hogy zsarolni akartak volna ilyennel.. több tényező is van, ez a hely itt van közel a másik messzebb, arányosítva ajánlott az új cég 10 ezer helyett 15ezret, így a régi helyen 18ezret kellene ajánljanak, hogy ott maradjak. Amit ha meg is említek nem fogják megadni, de ilyen az élet pénzből élünk és az én érdekem az első nem a cégé! A cég ezzel a kikérem a titkos papírt dologgal el is játszotta a lapját nálam.
2022. aug. 28. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Döntöttél, - sorsára hagyod! Oldja meg más emberek bevonásával azt, amit eddig b@szott veled együttműködve megoldani!
2022. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így van, ma közlöm vele, hogy döntöttem ne akarjon semmiféle ajánlatot adni. Köszönöm a segítséget! :-)
2022. aug. 29. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!