Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki home office-ban dolgozik,...

Aki home office-ban dolgozik, ti mennyit dolgoztok egy nap? Ledolgozzátok a napi 8 órát otthon is?

Figyelt kérdés
És hogy van a munkaidő? Mondjuk 8-tól 16-ig vagy magatok oszthatjátok be?

2022. aug. 29. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le.
2022. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Amennyit az irodában. 6 óra effektív munka, de kitöltöm a 8 órát általában vele, az irodában megszokott rugalmasságban (core idő +- a többi előtte és/vagy utána)


Arra pedig kifejezetten allergiás vagyok, mikor valaki úgy viselkedik, mintha szabin vagy részmunkaidőben lennék attól, hogy otthonról dolgozom. Nem, nem fogok csak ezért több házimunkát csinálni vagy más hülyesége után futkosni.

2022. aug. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
kb 3 órát dolgoztam naponta home officeból, de mondjuk ezzel csináltam annyit, mint egyes kollégáim 8 óra alatt. fejlesztői poziról van szó.
2022. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Isti22 ***** válasza:
100%
Munkahelytől függ. Az egyik munkahelyem eleve laza volt és ezen tovább javított az otthoni munka, kb. 1-2 órát dolgoztam ténylegesen. Egy másik munkahelyen viszont alap a túlóra.
2022. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Én simán tettem rá erre a home officera. Volt, hogy nekem is itthonról kellett dolgozni, de nekem az itthonlét és a munka nem fért össze. Az otthon, otthon, ráadásul egy fillért nem adtak be rezsibe. Úgyhogy én nem töltöttem ki teljesen az időt. A laptopot levettem nagyon extra hatékony módra, és mivel rezsit nem fizettek napi max 1 töltés.

Hajlandó vagyok tisztességesen dolgozni itthonról is, de nem úgy, hogy a háztartásomnak okoz többlet terhet rezsi számlán. Meg tényleg az otthon otthon. Max hétvégi túlórában lennék partner, de ahhoz is jó lenne a minimum két monitor.

2022. aug. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem teljes állás. Ledolgozok annyit minőségre, amennyit kell, sőt. Időben mostanában ez kevesebb, korábban kicsit több volt. Belejöttem.

Nincs munkaidő. Gyakran az egyetemi előadásokról dolgozom.

2022. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#5: nézz utána mennyit fogyaszt el a villanyszámlából egy notebook akku-feltöltés. Nehezen lesz mérhető.
2022. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8 orat igen, rugalmasan
2022. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Érdekes, hogy a rezsire panaszkodsz, hogy valamennyi töblet áramszámlát okoz, de ha bejársz dolgozni, akkor az utazást sem téríti fullban a cég, max ha valami nagyon nagy ember vagy céges autóval és tankolókártyával. Ez mellett ahogy mondják, az idő pénz, vagyis az utazásra is sok idő elmegy az embereknek amit szinén megspórolsz.
2022. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
A bérletet 100%ban térítik, én pedig úgy tudom, hogy a munkáltatónak, ha home officet rendel el, be kell szállnia bizonyos összeggel a rezsi számlába. Nem érdekel, hogy 100-200W egy laptop töltés. Az otthonomat, nem a munkahelyemnek tartom fent. Vagy bérlet vagy rezsi, döntsön a munkáltató. Nekem mindegy hol vagyok.
2022. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!