Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki home office-ban dolgozik,...

Aki home office-ban dolgozik, ti mennyit dolgoztok egy nap? Ledolgozzátok a napi 8 órát otthon is?

Figyelt kérdés
És hogy van a munkaidő? Mondjuk 8-tól 16-ig vagy magatok oszthatjátok be?

2022. aug. 29. 01:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit dolgozom, mint amikor bent vagyok az irodában. Rugalmas munkaidőm van, de azért törzsidőnek meg kell lennie, a partnereknek fix munkaideje van, ahhoz kell igazodnom.

Amúgy az irodában is nettó max 1-2 órát dolgozom és 8 órán keresztül elérhető vagyok, szóval itthonról is ez az átlag. Emiatt jobban is szeretem azokat a napokat, amikor nem kell bemennem az irodába, mert mégis csak hasznosabban tudom eltölteni azt a 8 órát itthon.

2022. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mostanában igen, sőt, többet is mind kellene, nagyon sok lett a munka.

Volt idő mikor 5-6 óra alatt kész voltam, de új rendszerre váltottunk, amit még tanulgatok, így belassultam.

Munkaidő 8-16 között, de van, hogy háromkor befejezem, de ha sok munkám maradt, visszaülök a géphez este is akár. Minap éjjel kettőkor csináltam meg az elmaradásom pl.

Szeretem a home officet, de nálam annyi hátránya van, hogy összemosódott a privát léttel. Szinte mindig be van kapcsolva a laptop és ha látom du 6-kor jött valami, leülök és feldolgozom.

Olyan mint egy állandó ügyelet, bár ez az én hülyeségem, nem várja el senki.

2022. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Áhh, én sokkal kevesebbet dolgozom 😂


8-16:30 vagyok, ez kötött. Megmondom őszintén, azért bent sem dolgozom le 8 órát, a 10 perces szüneteket mindig kiveszem, meg beszélgetek és telózok néha. Van, hogy a 10 perc is inkább 15, senkit nem érdekel. Itthon meg sokkal többször pihenek. Vagy házimunkázok, vagy beszélgetek a párommal. Ugye itt a főnök sem figyel, ha Teamsen elérhető vagyok, azt hiszik, hogy dolgozom, ahhoz meg elég, ha néha megmozdítom az egeret, hogy ne záródjon le a laptop. Bent azért annyi mindent nem tudok csinálni, meg figyelhetnek is, úgyhogy akkor már jobb, ha sokat dolgozom. Itthon meg csábítóbb minden más tevékenység :D

2022. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
Kb. ugyanannyit. Az első 4 óra mindig hardcore, sokszor a gép előtt eszek is, de délben zár a rendszer és onnantól készenlét van, nem kell időre csinálni. A délutáni 4 órából olyan 3 az amit dolgozom, ritka amikor délután is extrém tempó van, ilyen ha pl. valaki szabin van és helyettesíteni kell vagy pl. ünnepek előtt.
2022. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kicsit többet, mivel nem kell utaznom így korábban le tudok ülni dolgozni és nem okoz gondot tovább "maradni" ha van még feladat. Jellemzően 8-10 óra.
2022. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Otthon többet dolgozom mint a munkahelyemen, mert az irodában sokszor elcsacsogjuk az időt, hosszabb az ebédszünet a sorbanállas miatt. Ezért nekem sokkal hatékonyabb otthon dolgozni.

Otthon tartom a 8 órát, és kikapcsolom a gépem ha letelt. Irodaban változó mikor mennyit vagyok bent.

2022. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amennyi a munkaidőben meg van határozva azt ledolgozom.

Mindig távmunkában dolgozom.

2022. szept. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Arra vigyázzatok, h sok cég monitorozza ravasz szoftverekkel, h a laptopod mennyi időt van használva otthon, és így mérik, h szerintük mennyit dolgozol. Tehát ha 8 óránál kevesebbet használod a céges laptopot HO-ban, akkor használj valami szoftveres vagy hardveres megoldást, ami mozgatja neked az egérkurzort, akkor is ha nem vagy gép előtt.
2022. szept. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én pl saját laptopról dolgozom, ezt aztán monitorozhatják :) egyébként kevesebbet dolgozom, mint bent, de mindig minden kész van időre, hál istennek nincs hajtás
2022. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nem, én az irodában sem dolgoztam le a 8 órát csak ritkán, ettől még a feladatok el voltak végezve... de volt olyan is, hogy valamit hazahoztam és itthon csináltam még este, mert úgy esett jól, persze akkor se dolgoztam le a 8 órát bent inkább filmeztem:D
2023. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!