Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy eljöttete...

Volt már olyan, hogy eljöttetek egy munkahelyről, de megbántátok? Miért jöttetek el, és miért bántátok meg?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Sokáig bántam, aztan az idő múlásával kopott az, érzés vmiert igy történt. Nem tetszett a munka, nem mondtak el pontosan a feladatokat, túl nagy elvárások voltak mint amire számítottam. Azért bántam meg mert a lehetőségek nem jönnek mindig szembe, és ki tudja lesz e még.
2022. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenesen bántam csak meg.


Volt egy munkahelyem, ami nagyon jól fizetett, és ezzel ki is fogytam az előnyökből. 😂 Minimálbérre jelentettek be, százezreket kaptam borítékban, mindenen kiütközött a szarrágás, nem lehetett normális munkaeszközt adni sem (fejlesztői állás, alapvető szoftverek hiányoztak, a gép is szar volt), nem tudott érdemben senki sem segíteni, pedig kezdő voltam és igényeltem volna. Teljes fejetlenség volt, túlórák, variálás, ráadásul a szakmán belüli céljaimnak sem felelt meg teljesen.


Nem sokáig voltam ott, miután felmondtam, keresgéltem pár hónapig. Sok szar helyet megjártam és akkor és ott megfordult a fejemben, hogy kár volt felmondanom, mert lehet, hogy a többi hely is szar, de legalább ez jól fizetett. Mikor az ember anyagilag kicsit meg van szorulva, sokmindenre hajlandó lenne elkeseredettségében. Szerencsére nem tartott sokáig.


Aztán lett egy tiszta, kulturált helyem jó fizetéssel, eszembe sem jut azóta visszanézni.

2022. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sose bántam meg

Tovább lépek mindig

2022. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem bántam meg én se, mindig volt nyomós oka.
2022. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elvesztegetett időt bántam meg. Megfizetik, de azért van amit nem tudnak pénzen megvenni.

Ezt gyakran elfelejtik.

2022. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!