Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan akadt ki és kiabált...

Jogosan akadt ki és kiabált velem volt főnököm ezért?

Figyelt kérdés
dolgoztam egy cégnél egy üzletben, próbaidőn voltam, hozzáteszem nettó 210.000Ft fizetésért, és ma bejelentettem, hogy holnaptól már nem jövök mert kaptam egy jobb lehetőséget (és ez így is van) erre a főnököm felhúzta magát és elkezdett velem kiabálni és nem túl hizelgő megjegyzésekkel engem illetni hogy milyen ember vagyok én, hogy azért vettek fel engem mert bíztak bennem és most cserben hagytam őket és nagyon szégyelljem magam, hogy szórakoztam vele és a kollegákkal is, mert most ő hogy fogja megoldani a helyettesítésemet és hogy a szabadságolást is meg hogy ő már megcsinálta a beosztást és most írhatja újra
2022. szept. 21. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Kiröhögném.
2022. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy. Így járt, az üzlet az üzlet.

Ilyen esetben egyébként célszerű megemlíteni neki, hogy főni, ott magasabb a fizu 50 ezerrel, előtted a lehetőség, hogy ennyit fizess nekem, akkor maradok.

2022. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ő is ugyanígy egyik napról a másikra küldött volna el - fordított felállásban...


Udvariasan elköszönsz, agyő...

2022. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
3-as választ osztom. Kacarászva távoznék.
2022. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Jogosan, dehát ilyen az üzlet. Én is hányszor megkaptam, hogy nem vagyok kitartó, ami ugye azt jelentette, hogy elmentem, ha volt lehetőségem másfélszeres fizetésért értel komplexebb munkát végezni.
2022. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Visszakérdeztem volna, hogy mi az anyádért van akkor próbaidő? Mi az anyádért fizetsz éhbért? Nézz már tükörbe te szaréletű
2022. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, h nettó 210 ért állítsa be valamelyik rokonát, biztosan szívesen segítenek neki ennyiért😂😂😂
2022. szept. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!