Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok munka, amit csak túlórában...

Sok munka, amit csak túlórában tudnál befejezni problémát ti hogy oldjátok meg? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

A problém: új munkahelyen vagyok egy multinál, alig van nálunk ember (egyébként a működés is érdekes, hiányoznak láncszemek..), munka az viszont rengeteg.

-viszont alig van a csapat, nincs kompetens ember( a régiek kb min elmentek..)

A hab a tortán a főnök, akit kedvellek tényleg, de az a típus aki állandóan pörög, keményen dolgozik, mindig hoz be valami újat, ami tök jó, de kb ugyanígy sokat vár el tőlünk is. És egyedül nekem kicsit nehéz itt..


Sokszor maradok bent tovább emiatt, hogy befejezhessek és haladjak valamivel, ez a hét is katasztrófa volt..

A párom már jelezte, hogy jó lenne ha valtoztatnék.. amit egyrészt megértek, én sem akarok még plusz 1-2 órákat munkával foglalkozni.


A pénz egész jó (nekem), ezért is akartam odamenni magam + mert bizonyítsak, de látom máshol is ez van, és így tűnik ez kesobb sem fog változni, ha lesz mellettem más is, mert még így is csak pl gyakornok tud nekem segíteni, amivel nem sokra megyek megintcsak…


Tudom, nem ez az egyetlen ilyen hely, nektek mi a stratégiátok? Le akarom tenni a munkát időben én is.



2022. szept. 24. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én az első félévben nagyon lelkes és motivált voltam, a cég meg aránylag normáis, és karácsony előtt kaptunk túlórapénzt is. Aztán a második félévre meguntam, full stresszes lettem, ennek fizikai tüneteivel is, és kerestem másik munkát.
2022. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod jelezni az illetékesnek? "Nem szeretnék többet dolgozni". Ha nem, mi az oka?
2022. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állandóan elvárt túlóra mentalitású hely csak nagyon ritka esetben fog pozitív irányban változni. Jelezni kell először is, ha nem változik, másodjára is jelezni kell, aztán lelépni ha nem változik. Valószínűleg a főnököd munkamániás, teljesítményfüggő, nem fog megváltozni, csak nagyon kis eséllyel.
2022. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, nem hallottam róla jókat mikor idejöttem, mentek is el emiatt, én pozitívan csalódtam, mert azt hittem emiatt rosszabb lesz.

egyébként én tényleg kedvelem, támogat, de saját maga felé is van egy maximalizmus, munkamánia, emiatt sokat vár el mindenkitől.


Igazatok van, ő is mondta már, hogy jelezzem ha bármi van, itt majd az lesz kérdés, hogy figyelembe is veszi-e majd.

2022. szept. 24. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt leírtál ezt kellene a főnöködnek felvázolni, bár változás nem hiszem, hogy lesz, főleg így, hogy alig van ember.


Gondolom nem a semmiért nem talál oda embereket.

2022. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Írásban jelezném, hogy a munka sok 1 személyre és továbbiakban 1 percet se vagyok többet bent lenni, miután letelt a munkaidőm.
2022. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a munka, amit nem lehet másnap ott folytatni, ahol előző nap abbahagytad?
2022. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy volt kollégám mondta: Két kezem van, két lábam, és 8 óra munkaidőm. A cégnek ezt kell beosztania, ha nem tetszik, megyek dolgozni máshová.
2022. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!