Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez fűszag lehetett :O?

Ez fűszag lehetett :O?

Figyelt kérdés

Sajnos, vagy nem, de nem tudom milyen a fű szaga.

Valakivel beszélgettem, akin megéreztem az alkoholt, viszont soha nem érzett illatot is érzek azóta.

Mikor újra előjön az orromban, valami nagyon töményet érzek egy pár másodpercre, ami édeskés, fű (zöld szálas az utak mellén), és dohány szagot érzek egyszerre és persze ezt olyan fűszeresen, aromásan. Mi lehet ez?

Ha az ember megszagolja a füvet, meddig marad az illat az orrában?

Soha nem éreztem még ilyet.

Valaki tudja mi lehet?



2022. szept. 25. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos én sokszor érzem a fű szagát- Iszonyú büdös, erős, pár percig az ember orrában is marad. Szomszédom is fűvezik, így a lakásom is bűzlik a fű szagától. Amit te éreztél az biztos nem fű volt.
2022. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Lehet az.

Es akkor most azonnal elvonora kuldened (kulcsszo) vagy mi? :D

2022. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A dohány keveredett talán a szétrottyantott gatyáival, amit akár hónapok óta nem mosott. Mindenképp higiéniai hiányosságokra gondolnék, főleg hogy az alkoholisták általában nincsenek ebben (se) a csúcson.
2022. szept. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem voltál covidos? Én voltam, még novemberben, azóta hasonlóan ketyere a szaglásom.

Én is volt már, hogy fűre gyanakodtam (utcán), de én valami fura, émelyitően édeskés cigaretta füstöt éreztem, amilyet azelőtt nem, de lehet, hogy az sem fű volt.

2022. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fű nem büdös. A kutyaszar büdös, a hányadék büdös. A fű csak jellegzetes szagú.
2022. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra a fű is elviselhetetlenul budos, olyan emelyito szaga van, ha megerzem, rohanok is arrebb, nem birom. Nem tagadom, egyszer mar probaltam, ezert tudom milyen, de a szaga miatt akkor se jott be :D


Szoval kinek mi :)

2022. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van. Amíg nem próbáltam addig is kellemesnek éreztem a szagát, bár igaz fű és fű között is vannak nagy különbségek. Miután meg kipróbáltam, azóta meg pláne. Ha valahol megérzem elindulok abba az irányba, hátha megkínálnak, sose lehet tudni 😀
2022. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most már komolyan, ha valakinél van "fű", írjon már rám privátban, és találkozzunk, csak hadd szagoljak bele, mert nagyon kíváncsi vagyok.

:D :D

Venni nem vennék/veszek, nem szeretném kipróbálni soha!. De nagyon kíváncsi lettem, azt éreztem-e. Azóta sem érzek olyan szagot/illatot.



Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!

2022. okt. 4. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy a fű füstjéről beszélsz. Maga a növény szaga nagyon sokféle lehet. Persze van egy tipikus kenderszag de az mellett sok más tónus is van.

Viszont arra ne számíts, hogy itt bárki reklámozza majd magát, hogy nála van fű és majd találkozik veled, hogy megszaglászd.

2022. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
Annak a fűnek amire te gondolsz egyáltalán nincs olyan szaga mint a rendes fűnek:) Szóval szerintem nem az volt
2023. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!