Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban akkora munkanélküliség...

Valóban akkora munkanélküliség jön, mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

".Inkabb elmennek bármilyen betanított munkára"


Te igen, ÉN MEG NEM. AKkor se ha akármennyit fizetnének. egész egyszerűen nem létezik az a pénzt amennyiért én ilyen melóba, ilyen trágyába elmennék.

erről ennyit.

2022. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
De milyen tragyaba? Leírtam hogy a közigben is van olyan munka ahol több a fizu, nem minimálbér. A versenyszfera tragya? Egy szakma megtanulasa+tobb pénz trágya?
2022. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Betanított szellemi munka is letezik. Es biztos előnnyel indulnal. Mondjuk multiknal inkább a fiatalokat szeretik, de van kivétel.. Én elfogadom, csak próbáltam megerteni amiért így gondolod.
2022. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%

" Es biztos előnnyel indulnal. "


45 felett tuti előnnyel indulna főleg egy multinál. Mondjuk a küszöböt nem léphetné át mág ha akadémiai nagydoktorija lenne akkor se.

2022. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy itt mindenki jobban tudja mi a jó a másiknak...
2022. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. A diploma miatt írtam az előnyt. Viszont akad olyan ahol multihoz bankhoz felvesznek nem fiatalokat is. De ne hidd el, ketelkedj, en viszont tudom. Az más kérdés hogy 25 evesekkel nem biztos hogy ennyi idősen együtt dolgozna szívesen. Ott kezdődik hogy meg sem próbálta. Konkrét állásajanlat miatt tudom, hogy vannak akik nemvdak a kort nézik es adnak esélyt olyan embernek is akinek más területen van tapasztalata.
2022. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jobban. De lehet hogy amit leírtam az másnak segít, ad egy kis önbizalmat es nem ássa el magát ennyi idősen.
2022. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

3as bocs a hasonlatért de prostira is mindig szükség van mert mindig lesz egy gyári munkás aki 2 honapig arra gyűjt h kicsapassa😁😁..

Na de a viccet félre téve bármekkora is legyen a válság mindig van olyan szűk piaci réteg ami kevésbé válság érzékeny. A fogorvosra szukseg van ugyanis már tb alapon sem tömik be a fogadat. Mérnökökre úgy szintén mert épűlni mindig fog vmi sőt egy háború forgatagába is dolgoznak h újra épűljenek létesítmények. A napelemesek ideje meg most jött el nekik pont jól jött a rezsi mizéria ahogy a klímásoknak is. A masszőr még örüljön, fél év s ne aggódj lesz szabad időpontjuk feltéve ha nem vállalnak be vmi kis extrát..

A többségnek viszont jönni fog a 7 szűk esztendő. Egy állam elszegényesedése nem máról holnapra következik be. Ez egy hosszabb folyamat szegmensről szegmensre. Az ember egy kicsit kevesebbet kőlt, azt egyre kevesebbet s kevesebbet. A válság még csak most gyűrűzik be ha csak vmilyen csoda folytán megreked mert mondjuk feloldják a szankciokat vagy a 2 ruszki-ukrán bohóc befejezi a cirkuszát ami miatt nagyon szív az országunk!😠😠

2022. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom a diplomámmal nyelvemmel ha nem lenne semmi s várna otthon minimum 1 éhes száj mondjuk jómagam a szenet is lapátolnám barátom.🙂Igen sokaknak a munka büdös és inkább csak azért mert iroda éhbérért el van a világába. Tudod van az a szint amikor a diplomát is feldughatod s jól kitörölheted vele fényesre a sejhajod, amikor nem akad semmi. Ugyanis a szolgáltatóidat nem érdekli h a diplomáddal nem találsz kedvedre való állást mert a rezsiket fizetni kell kulonben secc perc alatt pár havi elmaradas esetén kitesznek az utcára mint macskát xarni s ott tovább lehet lebegtetni a dipidet. A magyar agyoniskolázottakba tisztelet a kivételnek vhogy nem neveltek életképességet s alázatot sehogyse. Inkább ehendoglik minthogy meg fogja a munka végét. Tudod van amikor nincs más választás vagy éhenhalsz vagy kulizól.
2022. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó látni, hogy a válaszolók zöme vagy mennyire álszent, vagy mennyire savanyú a szőlő az irodába ülőkre 😁

Igen, tény hogy rohadt idegesítő nekem is az álláskeresésbe, hogy mondjuk egy normális (IGENIS NORMÁLIS, aki azt mondja hogy nem, el lehet menni megpróbálni kitanulni és utána nyilatkozni milyen) mondjuk középfokú pénzügy számviteli ügyintéző okj szakos nem kap munkát mert mindenhova a diplomás veszi el azt is ahova a középfokú bőven elég lenne...

De

Ne legyünk már ekkora álszentek hogy miért irodába akar menni a diolomás is minimálbérért... Gondolom tudja hogy mire elég neki, tud alapvető szinten számolni összeadni kivonni kalkulálni mire elég... Ez legyen mindenki saját gondja; Ha talál irodai munkát, mi lenne az indoka hogy ne vállalja el? Az hogy a gyári vagy akármilyen munkás nem irodainak nem tetszik, hogy irodai munka is létezik és netán van aki alkalmas is rá hogy odakerüljön?? Miért nem tesz érte hogy ő is irodai munkás lehessen? El lehet menni tanulni, képezni magát és lehet irodába dolgozni! Ha minimálbérért elmehetek irodába dolgozni, még jó hogy nem fogok elmemni minimálbérért takarítani vagy gyorsétterembe... Nem tudom ezzel mi a probélma de komolyan... (Azt meg hagyjuk már hogy mert a nem irodai ilyen takarító meg egyszerű munkák milyen jól fizetnek meg mennyiért jobban lehetne dolgozni a minimálbéres iroda helyett, egy ilyen betanított munkára senki se magyarázza meg hogy túl fogják fizetni az embert mert nem igaz)

2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!