Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozó emberek, ti hogyan...

Dolgozó emberek, ti hogyan oldjátok meg a háziorvosi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
9-17:30-ig dolgozom fix munkaidőben. Főnök nem enged el orvosi vizsgálatra munkaidőben. Van egy fél órás ebédszünetem és van 2x15 perc kivehető szünetem, ez egyben 1 óra, de ez nem elég sokszor, főleg hogy csak ilyenkor tudok kajálni napközben, amivel elmegy legalább 15 perc. 45 perc alatt meg képtelenség eljutni az orvoshoz, meg még kivárni a sort, aztán megcsinálni a vizsgálatot, majd visszajutni a munkakörnyezetembe. A legkorábbi időpont 8 amikor lehet menni az orvoshoz, de durván késnék reggel, legkésőbbi meg 18 mert akkor zár de nem érek 6-ra oda...

2022. szept. 26. 23:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%
31, Mert a kérdező home office-ban dolgozik, ahogy többször el is hangzott, ott aligha ücsörög a szomszédban az üzemorvos (meg amúgy se feltétlen).
2022. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

#32

És? A kérdés ez volt: "Dolgozó emberek, ti hogyan oldjátok meg a háziorvosi vizsgálatot?"

Erre válaszoltam.


Ha csakis home office-ban dolgozók megoldásaira lett volna kíváncsi, kiírhatta volna úgy is, hogy "otthonról dolgozó emberek, ti hogyan oldjátok meg....?"

2022. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
76%
Húzzon vissza kínába a munkamoráljával együtt, aztán ott csicskáztassa meg méricsklélje a jó büdös anyját!
2022. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is az volt a kérdés, hogy DOLGOZÓ EMBEREK hogy oldják meg, ha lepontoztok. ;)
2022. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el nekem az egészség mindennél többet jelent lehet van állásod meg home office de gondolj bele, hogy megéri???? Csak egy életed van ne felejtsd.
2022. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen 36-os, ámbár ha felmondok mert inkább az orvosi vizsgálatokat akarom elvégezni, akkor ennél csak rosszabb munkát fogok találni. Pedig ezt is rühellem mint állat, minden nap öngyilkos akarok lenni itt is, mi lenne ha egy ennél rosszabbnál kéne dolgoznom? Anyám meg nem negedi, hogy ne dolgozzak. Az az ultimátuma, hogy ha 2 hétnél tovább nincs munkám akkor kitesz az utcára...
2022. szept. 28. 11:52
 37/41 anonim ***** válasza:
60%
Keress mást, még mielőtt öngyilkos lennél a munka miatt. Teljesen alaptalan, hogy ennél csak rosszabb lehet! Ez nagyon rossz! Nem kell tönkretenned magad!
2022. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy rosszabb könyörgöm nekem az első munkahelyemen még enni se nagyon volt időm kemény fizikai munka 40 kiló voltam és 34 kiló lettem a sok ideg meg amiatt hogy nem tudtam enni én is ragaszkodtam a helyhez pedig már a nődokim is meg mondta hogy ez egy nagyon rossz ötlet mert konkrétan meg se jött. Tragédiának éltem meg mikor ideg rohamot kaptam és ki rúgtak és tessék még fél év se kellett és a mostani helyemen vagyok már 10 éve jó a fizetés imádom a munkám és jól is fizet szóval ennyire ne tedd ezt magaddal. És csak hogy mondjam a fő állásom mellett rész munka időben olyan munkát végzek mint te csak nem ilyen kegyetlen a vezetőség de pik pak mindig találtam állást és rész munka időben szóval csak heti pár napot dolgozom szóval ezer % hogy te fő állásban találnál jobbat. Szerintem anyukád se örülne ha beteg lennél de te tudod. Mindenesetre Sok sikert és Jó egészséget kívánok
2022. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
2022. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell annyit dolgozni, az egészség sokkal fontosabb.
2022. szept. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!