Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozó emberek, ti hogyan...

Dolgozó emberek, ti hogyan oldjátok meg a háziorvosi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
9-17:30-ig dolgozom fix munkaidőben. Főnök nem enged el orvosi vizsgálatra munkaidőben. Van egy fél órás ebédszünetem és van 2x15 perc kivehető szünetem, ez egyben 1 óra, de ez nem elég sokszor, főleg hogy csak ilyenkor tudok kajálni napközben, amivel elmegy legalább 15 perc. 45 perc alatt meg képtelenség eljutni az orvoshoz, meg még kivárni a sort, aztán megcsinálni a vizsgálatot, majd visszajutni a munkakörnyezetembe. A legkorábbi időpont 8 amikor lehet menni az orvoshoz, de durván késnék reggel, legkésőbbi meg 18 mert akkor zár de nem érek 6-ra oda...

2022. szept. 26. 23:16
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
0%
Én elvi okokból nem megyek orvoshoz, ugyanis egy valódi elit V. kerületi Úriember vagyok, komoly nemzetközi befektetésekkel, tulajdonjogokkal és részvényekkel rendelkezem, én nem alacsonyodom le olyan szintre, hogy holmi magyar egészségügyi dolgozókkal szóba álljak.
2022. okt. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!