Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány megújításnál...

Jogosítvány megújításnál milyen vizsgálatokat végez a háziorvos?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Látás volt nekem, amit leginkább nézett.
2022. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Vérnyomás, látás
2022. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás, pulzus, látás. Ennyit azért megcsinál azért a kb. nyolcezer Forintért minden orvos. Aki lelkiismeretes az azért lehet elküld a laborba egy vérképre és egy vizeletre.
2022. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%
Prosztata is, ha olyan orvost fogsz ki. Meg hallásvizsgálat. (rád tesznek fülhallgatót és melyik oldalról jön a hang) Meg megnézik, mennyire zsíros a füled.
2022. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A kórelőzményektől és a jogsi típusától is függ. Én pl. cukorbeteg vagyok, vérnyomásgondom is van. Mindkettő karbantartott, de több szakorvosi vizsgálatra is el szokott küldeni. Cukor miatt szemorvoshoz, vernyomás miatt kardiológushoz. Mondjuk a prosztata hogyan kerül képbe, azt nem tudom.
2022. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Látom, sok itt a színvak.
2022. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Orvosa válogatja. Amikor először jogsiztam, még gyerekorvosom volt, el akart küldeni a szemészemhez. Átmentem másikhoz, akit az autósiskola javasolt, felolvastam 5 betűt, megkaptam a papírt. Most, 10 évvel később újításkor látás, színlátás a kiskönyvből, vérnyomás, illetve háttal állva terem végéből vagy közel hozzám beszélt-sugdolózott hallásvizsgálat gyanánt az asszisztens, mert a doktornő akkor még nem volt bent.
2022. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
7es neked is meztelenül kellett lenned, mikor sugdolózott az asszisztens? Ezt mondjuk nem értettem, h miért.
2022. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8 Nem, nekem nem kellett vetkőznöm. :D
2022. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalabb koromban háziorvos látást nézett (várakozás közben alsó két sor memorizál...), vérnyomást mért, kb. ennyi. Aztán harminc fölött már volt labor, 49 éves 11 hónapos (csak hogy megkapjam még 10 évre) koromban labor, szemorvosi (nem csak "olvassa le a táblát") vizsgálat, labor, EKG, meg a veronai baleset óta kötelező alvás kérdőív.
2022. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!