Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan tényleg létezik, hogy...

Olyan tényleg létezik, hogy valakit azért nem vesz fel egy munkahely, mert hogy az önéletrajza szerint hobbija a videójátékozás?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 30. 09:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek szabad hülyének lenni.


Ha inkább egy proli kocsmábajáróst vesz fel helyette, az ő baja.

2022. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is létezhet, hogy a szőke hajúakat se veszik fel valahol. Vagy a szeplőseket. Vagy a reformátusokat. Vagy a cigányokat. Vagy a nőket. Stb...
2022. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem inkább az a fura, hogy létezik aki beleírja a hobbikat egy szakmai önéletrajzba?? Minek? Ki a fenét érdekel? :D
2022. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Emberek hozzák a döntést, a saját értékítéletük alapján.
2022. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

"valaki arról írt egy közösségi platformon, hogy hallotta valahol, hogy.....


Na kb. ilyen szinten kezeld ezt a hírt. Sima bulvároldal.


Manci néni ángyikájának a szomszédja mesélte, hogy a keresztlánya sógorának a kollégája hallotta valahol.... :-DDD

2022. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Csodás az impresszum.... :)

[link]


Lakinger Béla zsebcirkáló, Moldova tollából... :-D

2022. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd. Tesóm egy olyan cégnél dolgozik ahova nem vesznek fel nőket, ha mégis, akkor maximum takarítónak és ha csúnyák vagy buták, mert a főnök felesége intézi ezeket és nehogy már valaki szebb vagy okosabb legyen ott nála. Innentől engem már semmi nem lep meg
2022. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik, nézd meg a cikket az ellenőrzött hivatkozásával. Ja, bocs, nem ide...


Egyébként szerintem ok, ha valaki videójátékozik szabadidejében, én is szoktam. De eszembe nem jutna önéletrajzba beleírni. Most akkor írja bele azt is, ha valaki szeret bukkakét nézni vagy szeret legózni? Ha HR-es lennék, furcsa lenne számomra, ha valaki ezt megosztja magáról: kcisit olyan, mint Hawaii-mintás rövidgatyában állásinterjúra menni.

2022. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy az általam belinkelt cikk nem hivatalos, de nem először hallok már ilyenről. Mindenesetre, ha tényleg létezik a "nagyra nőtt gyerekekre nincs szüksége egyik cégnek sem."-gondolkodásmód, ez elég nagy képmutatás, ha olyan cégről van szó, ami rendszeresen kötelezi a dolgozóit csapatépítőre, ahol bugyuta jatékokat kell játszani, meg kötelezően lerészegedni.


Amit abszolút reálisan el tudok képzelni, hogy ha mondjuk a hobbik közé valaki beírja az utazgatást, akkor azt nem veszik fel, mert hogy biztos majd egyszerre több hét szabit akar kivenni.

2022. szept. 30. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!