Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan tényleg létezik, hogy...

Olyan tényleg létezik, hogy valakit azért nem vesz fel egy munkahely, mert hogy az önéletrajza szerint hobbija a videójátékozás?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 30. 09:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi a végén szokott lenni amit már senki sem olvas el.

Egyik haverom angol önéletrajzát átolvastam, kijavítottam benne a hibákat és legvégére hobbihoz beírtam, hogy "excessive masturbation".

Sem ő, sem HR es, senki sem vette észre és felvették vele egy 100 ezres céghez.

2022. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
18: Az a baj, hogy Magyarországon Nyugathoz képest masképp értelmezik a csapattag és csapatjátékos fogalmakat.
2022. szept. 30. 13:43
 23/29 A kérdező kommentje:

21: Ez így, általánosságban nem jelenthető ki, hogy nem olvassák el. Lehet elolvasták, és ez alapján jó humorúnak tartották a haverodat, és ezért vették fel, mert ez valamiért előny volt.

Én egyszer beírtam a koncertrejárást, és interjúkor a HR-res erre reflektálva rákérdezett, hogy mennyire iszom szeszesitalt, meg hogy fogyasztok-e kábítószert

2022. szept. 30. 14:41
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki azt tesz szabadidejében, amit akar. Amúgy lehet, hogy valahol ez inkább előny, mert pl.: a finommotorikai mozgást dolgoztatod vele.
2022. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Hobbinak semmi keresnivalója egy önéletrajzban.

Ki akar egy ilyen cégnél dolgozni? Én biztos nem.

2022. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor csak sablon dolgokat szoktam írni, olvasás, kirándulás. Nincs közük hozzá, menet közben úgyis kiderül, ha felvesznek.
2022. okt. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%

Nem csodálkozom a lepontozáson, amikor az itteni emberek minden álma a home office, és hogy soha ne kelljen kilépniük a lakásból. És életszemléletük, hogy a munka egy kötelező rossz, amit csak le kell tudni és hozzájuk se szóljon senki.


Pontozzatok le, de ha valaki munkaTÁRSAKAT keres egy CSAPATBA akkor felesleges olyan embert felvenni aki ezt láthatóan nem élvezi.

2022. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27: Ahogy a 22-esemben is utalok rá, alapvetően a csapattag és csapatjátékos azt jelenti, hogy jól elvégzi a munkát, fel tudja venni a ritmust, nem morzsolódik le, és amit szükséges, azt lekommunikálja a munkával kapcsolatban. De a magyar értelmezésben ezek a fogalmak inkább olyasmit takarnak, hogy kitárja a magánéletét a kollégák előtt, együtt marhul velük, és reflexből röhög a legidétlenebb vicceken is, valamint a szabadideje egy részét is velük tölti.
2022. okt. 1. 12:47
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
Én is egyetértek, magyar viszonylatban a "csapattag" azt jelenti, hogy hajlandó vagy nyalni a főnökek, meg a holdudvarának.
2022. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!