Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért irigyek az olyan emberek...

Miért irigyek az olyan emberek akik soha életükben nem tettek semmit azért, hogy előrébb legyenek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok fél éve dolgozom egy gyárban, mint technikus(Ezért mentem szakirányú szakgimnáziumba, majd tettem le a technikusit). Az elején az operátori feladatokat is megkellett tanulnom, ahova egy "mentorhoz" (operátor aki 2 éve ott van xddd) raktak be, a tag 30 éves, anyjával él, van egy lerúgott kocsija, meg egy óriási nagy arca.

Az elejétől fogva éreztem, egy ilyen passzív-agresszív lekezelő hangnemet, de nem jelentettem neki különösebb figyelmet. Később kiderült néhány dolgot direkt rosszul tanított meg, valamint többször is peczegette, hogy nonszensz az, hogy én ennyi idősen legalább 50%-al többet keresek mint ő. Ez az a méltán híres magyar mentalitás?:)



2022. okt. 2. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,irigyek mint a kutyák XD Nem kell hogy szuper legyél,elég ha kicsit jobban megy neked és már utálnak is és kötekednek ahogy csak tudnak.
2022. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Lehet alapból neked sincs valami szimpatikus kisugárzásod, csak te nem veszed észre!
2022. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert nekik is kell az ami neked van, csak cserében nem akarnak érte dolgozni.
2022. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nehéz a magyar ember élete, mert nem elég, hogy a munkahelyén arra kell törekedjen hogy neki minél jobb legyen, hanem közben még arra is hogy a többinek minél rosszabb
2022. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Rakás ilyen irigy lúzer van. Nézd meg a Gyurcsány komplett pártot tudott építeni irigy emberekbol.
2022. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert irigykedni könnyebb mint tanulni. Én is dolgoztam gyárban, nem operátorként, hanem diplomásként. Tapasztaltam ugyanezt.
2022. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magyar társadalom alapkódolása ilyen.
2022. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

A legtobb valaszado sajnos csak feligazsagot ir.


Igen, vannak akik echte lustak.


De van egy masik oldal. Azok az emberek, akik vihettek volna valamire, csak bizonyos ingerek hatasara szorongobba valtak. Vagy szetszortak. Ok nagy szazalekban probalnak tanulni, de altalaban olyan nehezen megy nekik (pedig nem butak!), hogy a cel elott feladjak. Es a sok probalkozas es kudarc utan van, hogy elszakad a cerna egy olyan esetben, mint a tied, hogy tobbet keresel, mint ok. Ne haragudj ezert rajuk. Hadd mondjak el, hogy mi a bajuk, aztan lapozni kell. En is igy kezelem, ha valaki irigy ram valamiert.

2022. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert parasztok és nincs jobb dolguk.
2022. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!