Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg szokott esni, hogy egy...

Meg szokott esni, hogy egy csapatépítőn balhé vagy verekedés tör ki?

Figyelt kérdés
Tehát akár egy durva szócsata, akár konkrét verekedés. Tapasztaltatok, láttatok vagy hallottatok már ilyet?

2022. okt. 6. 08:32
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

30: De te valamit félreérthettél. Én a csapatépítőn való szexelést nem úgy értettem, hogy az egy olyan dolog, amitől tartani kell. (Tehát hogy aki csapatépítőre megy, az vigyázzon, mert lehet, hogy megdugják.) Hanem mint egy megbotránkoztató dolgot. Belőlem legalábbis ilyen hatást váltana ki, ha rajtakapnék valakiket, hát még ha nyilvánosan csinálnák.


Mindazonáltal, ha valaki amúgy nem szokott szeszesitalt fogyasztani, de egy ilyen alkalomkor úgy dönt, hogy kivételt tesz, simán megeshet, hogy véletlenül túllő a célon. És tehet olyat, ami amúgy eszébe sem jutna. Mivelhogy nincs rutinja abban, hogy mennyi az elég.

2022. okt. 9. 13:22
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

"ha valaki amúgy nem szokott szeszesitalt fogyasztani, de egy ilyen alkalomkor úgy dönt, hogy kivételt tesz, simán megeshet, hogy véletlenül túllő a célon. És tehet olyat, ami amúgy eszébe sem jutna. Mivelhogy nincs rutinja abban, hogy mennyi az elég."

Ennek sincs semmi köze a csapatépítősdihez: bármilyen alkalomból dönthet úgy, hogy kivételt tesz, és akkor a csapatépítéstől teljesen függetlenül is olyan helyzetbe kerül.

Szóval nem értem, miért kell az embereknek az egyéni hülyeségét egyáltalán összefüggésbe hozni a csapatépítéssel legyen szó akár a szexről, akár a piálásról vagy bármi másról. Az emberek mindenfélék. Akkor is, amikor épp csapatépítenek, meg akkor is, amikor nem.

2022. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 NTBS ***** válasza:
64%
Előfordul.
2022. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!