Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig tűrnél és mit tennél?

Meddig tűrnél és mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha kimondottan nincsenek személyre szabva h melyik feladatot ki csinálja csak legyen meg váltásra.


De a kollégám nem foglalkozik vele h mit kéne csinálni.

( Rendben h reggelig kell kész lenni többségével de pl irodát bezarni és beírni a kulcsot nem este 11kor kell mikor már 18:15kor elment mindenki és riasztozni kell)..eszébe se jutott h fel kéne menni, hanem este 9kor én mentem és rákérdez még nem voltál?? - mintha csak az én dolgom lenne.

Vagy jön vki reggel, neki hirtelen pisilni kell vagy hasonlók..ezek nem az első esetek..


Vannak kollégák akik teszik a dolgukat, egyszer ő egyszer én stb tehát lehet kölcsönösen csinálni


2022. okt. 13. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélnék a kollégával, hogy ezen változtatni kellene. Ha van rá lehetőség, egymás között lefixálni a munkákat, feladatokat, hogy könnyebb legyen. Megnézni működik-e a következő 1-2 napban.


Ha szrik bele, szólni kell a vezetőnek, hogy nálatok/köztetek ezzel a kollégával ez nem működik. Megmondod hogy ossza el a feladatokat, mert nem vagy hajlandó más trehányságáért vállalni a felelősséget.


Ossza le a feladatokat és mindenki csinálja a maga dolgát. Ha nem teszi, akkor megmondom hogy innentől az ő gondja, majd kergesse ő, ha valami hiányzik. Aztán teszek rá én is, nem fogom helyette megcsinálni, akármekkora kárt okoz. Majd szépen azt lerendezi vele amikor eljön az ideje, én szóltam neki előre.

2022. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már a főnök is szólt neki(k) hogy csinálják a dolgukat. Mindenki csinál mindent, mert ugyanazok a feladatok vannak, mindenki tudja mik azok.
2022. okt. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!