Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul esett ez, mit tegyek?

Rosszul esett ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új dolgozó vagyok egy cégnél, 3 napot vtam eddig...


Elvileg járt volna vmilyen ajándékcsomag a dolgozóknak, ma reggel szóltak éjszakás műszak után reggel, hogy vegyem át, de a lista alapján már vki átvette az enyémet, így én nem is kaptam.


Ez enyhén szólva rosszul esett, mit tegyek?

Mondjak fel?


2022. okt. 18. 16:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kimaradt, alá írt vki helyettem és atvette az enyémet...
2022. okt. 18. 16:02
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Okirathamisítás. Miért nem szóltál a főnöknek?
2022. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a főnöknek ne hagyd annyiban.Miért mondanál fel emiatt?Gyerekes ne legyél.
2022. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
3 nap után nem lenne pofám szólni de te tudod.
2022. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Jelezd a főnöknek. Az is lehet, hogy valaki azért vette fel, mert muszáj volt valami hülye ok miatt, és mindjárt átadja neked.
2022. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt szép, az igazi, innentől már ugyanaz megillet téged, mint mindenki mást, azonban csak három nap után, én inkább lenyelném ezt a békát.
2022. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Sztem a három nap után megbocsájtható. Még új vagy, elfogadható, hogy csak most raktad össze, hogy mi történt. Én azért mennék utána, hogy ne úgy szokjanak meg téged, mint akivel ezt meg lehet csinálni.
2022. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Odahamisitotta a nevedet? Az a tiéd volt, nyakon is vágtam volna aki ilyet csinál velem. Ha járt akkor járt,mert nyilván számoltak veled. Járj utána ne hagyd magad. Pofátlan kheci.
2022. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azoknak akik azt mondják, hogy 3 nap után hagyjam rá, sztem ez rossz ötlet, mert majd később is meg fogja ezt tenni...

Viszont azért gondolkoztam el a felmondáson, mert ha már egy cégnél úgy kezdünk, hogy lenyújják az új dolgozó ajándékát, mi lesz később? Majd az esetleges borítékos prémiumot is átveszi valaki helyettem?


És ha most szóvá teszem, akkor meg simán kirúghat mert,

a, 3 napja van itt és már hőbörög

b, kiderül ki tette, de inkább a cég majd a régi dolgozót védi, mert vagy benyalt vagy alapból egy jó melós.

2022. okt. 18. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
4#-el értek egyet.
2022. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!