Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudok ezen túllépni ?

Hogyan tudok ezen túllépni ?

Figyelt kérdés

Egesz eletemben tanultam, de sajnos vegul a tanulmanyok nem vezettek sehova. Keveset dolgoztam, pedig nagyon akartam volna, de nem jött össze a munka. Hiaba törtem magam vegul semmi nem lett belöle, állandósítas peldaul

Mostanra már megszerettem ezt az eletformát es szabadnak érzem magam így.... úgy érezném egy órarend, egy egeszidős állás elvenné a szabadságom, attól fogva házas lennek a munkahellyel.... szeretek reggel felkelni es beosztani magam a napom. 46 eves nő


2022. okt. 18. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Megis szeretnék dolgozni maskepp gondolkodni
2022. okt. 18. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van, miket tanultál? Mit mondtak, miért nem állandósítottak? Anyagilag hogy jössz ki, támogat valaki? Hogy telik egy napod?


Egyébként ha az anyagi jólétem megoldott lenne, én sem dolgoznék soha. Nem is a munka, de a kollégák miatt, elég rossz a légkör mindenhol. Szívesebben élnék egész nap a hobbimnak, nem lennék idegbeteg stb. Csak sajnos albérletes vagyok, fizetni kell a számlákat stb, nincs más választásom. Ha neked van, és becsületes út, én nem ítéllek el.

2022. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz. Azert szeretnek dolgozni mert szégyellem hogy megbuktam az elet ezen területén, de úgy érzem, hogy megőrulnék napi 8 órát ülni egy munkahelyen
2022. okt. 18. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet részmunkaidőben, pl 4 órában is dolgozni, hátha belerázódsz. Ha olyan a végzettséged, homme office-ban is dolgozhatsz, nekem van olyan ismerősöm, aki otthonról dolgozik, és kb napi fél óra alatt végez. Mondjuk azt nem tudom, hogy lehet ilyen melót találni, nálunk pl inkább csak felfelé rugalmas a munka. De neked lehet, hogy szerencséd lesz. Egyébként azt mondják, ha azt csinálod, amit szeretsz, akkor teljesen máshogy telik az a 8 óra, nem érzed magad börtönben. De a legtöbben nem azért dolgoznak sajnos, mert szeretik, hanem mert muszáj. Én ha nyernék a lottón, másnak már fel is mondanék. Valószínű te is azért nem dolgozol most, mert nem nagy rákényszerítve.
2022. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretném ezt az életformát, sőt, de sajnos a pénzen megvásárólható dolgokat jobban szeretem, ezért kénytelen vagyok inkább dolgozni menni, minthogy otthon el lenni.
2022. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!